Reklama
placeholder
News

Quebonafide idzie na studia. Wydał 'pożegnalną' piosenkę Refren trochę jak Lana Del Rey

fot. YouTube.com/QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide wypuścił singiel Refren trochę jak Lana Del Rey. Ma to być pożegnalna piosenka, prawdopodobnie z dotychczasową karierą. Raper sprzedał część udziałów w wytwórni QueQuality i zdradził jakie ma plany na przyszłość.

Quebonafide – pożegnalna trasa ogłoszona >> 

Quebonafide – Refren trochę jak Lana Del Rey

Refren trochę jak Lana Del Rey jest jednym z kilkunastu utworów, które powstały w okresie po wydaniu płyty Romantic Psycho.

Quebonafide ostatnie 2 lata spędził na tworzeniu muzyki z zagranicznymi artystami i producentami. Zapowiedział, że prawdopodobnie będzie je publikował w „luźnej, mixtape’owej, nieco niechlujnej formie”.

Quebonafide – co z jego karierą? Oświadczenie

Quebonafide przekazał w oświadczeniu, że postanowił sprzedać część udziałów wytwórni QueQuality wspólnikowi Dawidowi Szynolowi. Kuba Grabowski zamierza skupić się na „własnych poczynaniach”. Dawid Szynol nadal pozostaje jego menadżerem.

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide – nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej - hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide – poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce, raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów – dodał Quebonafide.

Film o Quebonafide online za darmo! Gdzie oglądać Quebonafide: Romantic Psycho Film? >> 

Na koniec raper zdradził, że od września zamierza rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI, graniu na pianinie i „przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość”.

Mam nadzieję, że długość tego komunikatu Was nie przeraziła, bo mam wrażenie, że to jeszcze nie jest wszystko. Dziękuje Wam bardzo. Quebo – podsumował artysta.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama