Reklama
placeholder
News

Jakub Grabowski poszukuje pracy. Co Quebonafide planuje tym razem?

Jakub Grabowski poszukuje pracy. Co Quebonafide planuje tym razem?

fot. youtube: Damian Def

Reklama
Reklama
placeholder

Jakub Grabowski, znany pod pseudonimem Quebonafide, ogłosił na jednym z portali, że poszukuje dodatkowej pracy. Jakie propozycje otrzymał?

Quebonafide vs. Mariusz Jop – raper wygrał z byłym reprezentantem Polski. Chodziło o naruszenie dóbr osobistych w piosence >>

Jakub Grabowski szuka pracy

Jakub Grabowski jest nie tylko jednym z najsłynniejszych polskich raperów, ale też przedsiębiorcą. Artysta od pewnego czasu jest właścicielem marki spożywczej o nazwie MISS TI, która wypuszcza na rynek japońskie napoje i przekąski. Na sklepowych półkach można znaleźć między innymi lody mochi, kremy orzechowe czy napoje Matcha Latte oraz Milk Tea. Poza prowadzeniem własnej marki, raper wciąż występuje na scenie pod pseudonimem Quebonafide oraz jako Jakub Grabowski czy Jakub z Ciechanowa. Choć z obu działalności z pewnością może liczyć na spore zyski, artysta planuje spróbować swoich sił w jeszcze jednym zawodzie. 

11-letnia córka Pink ma pracować w ekipie mamy podczas trasy koncertowej. Pojedzie z nimi także 6-letni brat >>

Jakub Grabowski dodał na swoim profilu na LinkedIn ogłoszenie, w którym poprosił użytkowników platformy, aby podsyłali mu propozycje dodatkowej pracy:

Witam, nazywam się Jakub, ale niektórzy mogą mnie kojarzyć spod sceny jako Jakuba z Ciechanowa. Moja kariera rozwija się w szalonym tempie, ale pomyślałem sobie, że dodatkowa fuszka nie zaszkodzi. Jakbyście słyszeli o jakiejś dodatkowej pracy, która pozwoli mi osiągnąć sukces w kolejnej dziedzinie to dajcie znać, dawajcie lajki wpisujcie te komentarze, podobno to zwiększa szanse na nową pracę. Miłego linkedinowania.

W komentarzach pojawiło się już wiele ofert. Jakub Grabowski dotychczas otrzymał między innymi następujące propozycje pracy: stajennego opiekuna koni, copywritera, informatyka, specjalisty od marketingu czy nawet gospodarza rolnego, który specjalizuje się w przetwórstwie szparagów. 

Jakub Grabowski odpowiedział na niektóre z ofert i stwierdził, że się nad nimi zastanowi. Raper dodał, że interesuje go każda propozycja pracy. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama