News

Jakub Rzeźniczak WZIĄŁ ŚLUB z Pauliną Nowicką. Ceremonia odbyła się w Miami

Jakub Rzeźniczak WZIĄŁ ŚLUB z Pauliną Nowicką. Ceremonia odbyła się w Miami

fot. Instagram: jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka 29 listopada 2022 roku poinformowali w mediach społecznościowych, że wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Miami na plaży Key Biscayne.

Jakub Rzeźniczak o śmierci syna. Udzielił pierwszego wywiadu >>

Jakub Rzeźniczak - ślub z Pauliną Nowicką

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka potwierdzili swój związek w sierpniu 2021 roku. W grudniu tego samego roku para ogłosiła zaręczyny, które miały miejsce w Nowym Jorku. Piłkarz związał się influencerką niedługo przed narodzinami swojego syna, Oliwiera, który zmarł 27 lipca 2022 po walce z rzadkim nowotworem. Związek Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickej od początku budził wiele kontrowersji wśród internautów, którzy zarzucili kobiecie, że rozbiła związek piłkarza z matką jego syna, Magdaleną Stępień. 

W jednym z wywiadów po śmierci syna Jakub Rzeźniczak zapewnił, że nie przejmuje się złośliwymi komentarzami na temat swojego związku z Pauliną Nowicką. Piłkarz stwierdził, że to właśnie dzięki wsparciu ze strony partnerki udało mu się wrócić do normalnego życia. 

Kibic zmienił barwy po golu Lewego. Spotkali się po meczu >>

Paulina Nowicka nie jest pierwszą żoną Jakuba Rzeźniczaka. Od 2016 do 2020 roku piłkarz był w związku małżeńskim z modelką, Edytą Zając. Po rozwodzie mężczyzna związał się z Eweliną Taraszkiewicz, z którą w 2017 roku doczekał się córki, Inez. Para również się rozstała, a w marcu 2020 roku Jakub Rzeźniczak zaczął spotykać się z Magdaleną Stępień. 

Oto jak wyglądał ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickej na plaży w Miami:

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.