News

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz: dziecko już na świecie

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz: dziecko już na świecie

fot. instagram.com/sylwiaprzybysz

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostali rodzicami! Para na świecie powitała małą Polę.

Janek Dąbrowski od kilku lat jest związany z 21-letnią wokalistką – Sylwią Przybysz – która swoją karierę muzyczną zaczęła w 2012 roku, od publikowania coverów na YouTube.
Plotki o ciąży Sylwii Przybysz pojawiły się w lipcu 2019 roku. Mówiło się, że to właśnie z tego powodu 21-letnia gwiazda zrezygnowała z udziału w 10. edycji show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Ani Dąbrowski, ani Przybysz długo nie potwierdzali informacji o powiększeniu rodziny, jednak 31 sierpnia 2019 roku oficjalnie poinformowali, że zostaną rodzicami.

Jan Dąbrowski za chwilę zostanie tatą. Partnerka prowadzącego The Voice Kids 2020 to znana gwiazda>>

Jan Dąbrowski urodził się 29 września 1996 roku w Legnicy (województwo dolnośląskie). W 2011 roku zaczął publikować filmiki na YouTube pod nazwą JDabrowsky. Dąbrowski zdobył rozpoznawalność dzięki  filmikom, na których gra w Minecrafta. Teraz na swoim kanale publikuje również vlogi.

Janek Dąbrowski jest także prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 2015-2016 prowadził audycję Terefere Radio w „Czwórce”, a od 2018 roku jest współprowadzącym program The Voice Kids. Od 2014 jest właścicielem marki JDabrowsky Wear, a w 2016 roku wydał książkę Takie Tam.

Pierwsza córka Janka Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz, Pola, przyszła na świat 14.01.2020 o godzinie 10:27.

Przybysz za pośrednictwem swojego Instagrama udostępniła pierwsze zdjęcie dziecka.
„Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! @jdabrowsky?” - napisała.

Dąbrowski na swoim Instastory napisał: ”Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10:27 przyjść na świat. Witaj córeczko”

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w ciążowej sesji [ZDJĘCIA] >>

Sylwię Przybysz i Jana Dąbrowskiego możecie śledzić na Instagramie (@sylwiaprzybysz/@jdabrowsky).

Gratulujemy! :)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje słoneczko ☀️?

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj