News

17-letni kolarz nie żyje. Jan Riedmann zginął tragicznie

17-letni kolarz nie żyje. Jan Riedmann zginął tragicznie

Instagram.com/team_autoederbayern

17-letni kolarz nie żyje. Jan Riedmann zginął tragicznie. Nastolatek należał do grupy, w której jeżdżą m.in. Rafał Majka i Maciej Bodnar.

Koszykarz został zastrzelony. Podejrzany jest 16-latek >>

Jak podają portale, Jan Riedmann w czasie treningu został potrącony przez samochód. Autem kierował 58-letni mężczyzna, który miał wymusić pierwszeństwo. Do tragicznych wydarzeń doszło w pierwszy weekend sierpnia 2020 roku w miejscowości Sugenheim niedaleko Neustadt. Młody kolarz z poważnymi urazami głowy został przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało mu się pomóc. 17 latek zmarł następnego dnia. 

Z wielkim smutkiem żegnamy się z Janem Riedmannem, kolarzem naszej kadry Team Auto Eder Bayern, który zmarł w tragicznym wypadku w ten weekend. Składamy szczere kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom (…) – czytamy na oficjalnym profilu na Twitterze grupy BORA-hansgrohe.

Pamięć Jana Riedmanna ma zostać uczona 8 sierpnia 2020 roku w czasie wyścigu Mediolan - San Remo. Wtedy kolarze będą nosić czarne wstążki.

Naya Rivera - pogrzeb odbył się w tajemnicy? Ujawniono akt zgonu i przyczynę śmierci >> 

Jan Riedmann należał do grupy Team Auto Eder, która jest młodzieżowym zespołem zawodowej ekipy Bora-hansgrohe, do której należą m.in. polscy sportowcy – Rafał Majka i Maciej Bodnar.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Only training at the moment...😕 hoping for some races soon with @team_autoederbayern! 🔥

Post udostępniony przez Jan Riedmann (@jan_rdmn)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

German Championchips in Linden🇩🇪 finished at place 23

Post udostępniony przez Jan Riedmann (@jan_rdmn)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.