News

Naya Rivera - pogrzeb odbył się w tajemnicy? Ujawniono akt zgonu i przyczynę śmierci

Naya Rivera - pogrzeb odbył się w tajemnicy? Ujawniono akt zgonu i przyczynę śmierci

fot. Wikimedia Commons/Gage Skidmore

Naya Rivera została pochowana. Pogrzeb odbył się w tajemnicy? Ujawniono akt zgonu i przyczynę śmierci gwiazdy serialu Glee.

Naya Rivera: obsada Glee pojechała nad jezioro, gdzie zginęła aktorka >> 

Naya Rivera – pogrzeb 

Odbył się pogrzeb Nayi Rivery. Jak informuje m.in. etonline.com, 33-letnia aktorka została pochowana podczas prywatnej ceremonii 24 lipca 2020 roku. Santana Lopez z serialu Glee spoczęła w Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles. Mówi się, że pogrzeb był bardzo kameralny – wzięło w nim udział 25 osób, w tym rodzina oraz członkowie obsady Glee.

Portale podają, że akt zgonu Nayi Rivery, złożony w hrabstwie Ventura, potwierdza, że ​​przyczyną jej śmierci było utonięcie. Dokument ma stwierdzać, że aktorka „zmarła w ciągu kilku minut”, a żadne inne czynniki nie przyczyniły się do jej śmierci.

Naya Rivera – śmierć

Przypomnijmy, że Naya Rivera zaginęła 8 lipca 2020 roku nad jeziorem Piru w Kalifornii. Amerykańska gwiazda około godziny 13.00 wynajęła łódź, do której wsiadła ze swoim 4-letnim synem. Jakiś czas później Josey Hollis został odnaleziony sam w dryfującej łodzi. Chłopiec przekazał śledczym, że jego mama „wskoczyła do wody i nie wróciła”.

Naya Rivera: były mąż wspomina aktorkę. „To takie niesprawiedliwe” >> 

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania Nayi Rivery, jednak 9 lipca poinformowano, że aktorka została uznana za zmarłą, a 13 lipca potwierdzono, że odnaleziono jej ciało. Sekcja zwłok wykazała, że Naya Rivera utonęła, a tragiczne wydarzenia były wypadkiem. Przekazano, że tuż przed śmiercią pomogła swojemu dziecku dostać się bezpiecznie na pokład łodzi.

             

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

at this point we just vibin y'all

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

winter baby ❄️

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#VMA throwback...yaaassss

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

just the two of us

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.