Reklama
placeholder
News

Jared Leto o występie z Krzysztofem Zalewskim. 'Trzeba mu oddać szacunek'

Jared Leto o występie z Krzysztofem Zalewskim. 'Trzeba mu oddać szacunek'

fot. YouTube/THIRTY SECONDS TO MARS/ fot. YouTube/ Krzysztof Zalewski/

Reklama
Reklama
placeholder

Jared Leto skomentował występ jego zespołu, Thirty Seconds To Mars, z Krzysztofem Zalewskim, który miał miejsce podczas Orange Warsaw Festival 2023. Fani byli zachwyceni, a czy muzyk jest zadowolony z efektu ich wspólnej pracy?

Krzysztof Zalewski i Jared Leto zaśpiewali razem na Orange Warsaw Festival! [WIDEO] >>

Jared Leto skomentował występ z Krzysztofem Zalewskim. Co sądzi o piosenkarzu?

2 czerwca 2023 roku, czyli w pierwszy dzień festiwalu, Krzysztof Zalewski dołączył do zespołu Thirty Seconds To Mars na scenie podczas wykonywania piosenki The Kill (Bury Me). Był to szok dla publiczności, której muzycy postanowili zrobić niezapomnianą niespodziankę. Jared Leto zaprosił 39-latka na scenę słowami: "Krzysztof pomoże mi dziś zaśpiewać The Kill".

Orange Warsaw Festival: Jann zaskoczył występem z zespołem Thirty Seconds to Mars [WIDEO] >>

W wywiadzie dla miesięcznika Teraz Rock Jared Leto wyjaśnił, dlaczego grupa zdecydowała się wystąpić właśnie z Zalewskim u boku. Okazało się, że 39-latek pojawił się wtedy na scenie z polecenia!

Zapytałem, kto byłby dobrym gościem i ktoś mi go zasugerował. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem kto, ale wspaniale jest zapraszać ludzi na scenę, by wspierać lokalnych wykonawców.Wspaniale jest współpracować z ludźmi. Publiczność również cieszy się, gdy widzi te osoby, więc bardzo to lubię.

51-letni wokalista został zapytany o to, czy wiele czasu zajęło im zgranie się ze sobą, np. podczas wspólnych prób. Jak odpowiedział:

Nie, właściwie w ogóle. Po prostu wyszedł i to zrobił, za co trzeba mu oddać szacunek, a w zasadzie im obu, za zjawienie się i bycie częścią tego, co robimy [gościnnie wystąpił z zespołem również Jann – przyp. red.].

Przypomnijmy, że Krzysztof Zalewski jest polskim multiinstrumentalistą, aktorem i prezenterem radiowym. Zagrał w filmach takich jak Historia Roja czy Mój agent. Może pochwalić się również doświadczeniem w dubbingu. Zalewski od dzieciństwa interesował się muzyką, a przygodę z nią rozpoczął od nauki gry na gitarze. W swojej karierze muzycznej wydał pięć albumów studyjnych oraz jeden koncertowy. Najnowsza płyta o tytule Zabawa ukazała się w 2020 roku. Prywatnie 39-latek wraz z narzeczoną, Olgą Tuszewską, wychowuje syna Lwa, który urodził się w 2018 roku.

Orange Warsaw Festival: Jann zaskoczył występem z zespołem Thirty Seconds to Mars [WIDEO] >>

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama