News

Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu. Wydał oświadczenie

Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu. Wydał oświadczenie

Fot. Instagram.com/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu. Piłkarz był oskarżony m.in. o przestępstwo seksualne. Niedawno wydał oświadczenie.

Jarosław B. oskarżony o przestępstwo seksualne >> 

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie 

16 kwietnia 2019 roku Jarosław Bieniuk został zatrzymany przez sopocką policję. Były zawodnik usłyszał zarzuty związane z narkotykami. Oskarżono go również o brutalny gwałt na dwudziestokilkuletniej kobiecie. Do zdarzenia miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie. 

17 kwietnia Bieniuk został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym, które wynosiło 20 tysięcy złotych. Mężczyzna jednak został objęty dozorem policyjnym. Sprawa Jarosława Bieniuka jest w toku.

Deszcz Lirydów już w kwietniu. Kiedy oglądać? >>

Tuż po wyjściu na wolność Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, które wysłał do mediów. Piłkarz zaznacza, że jest niewinny, a oskarżenia pod jego adresem godzą w jego dobre imię oraz źle wpływają na jego dzieci:

(…) Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny (…)

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci.

Były piłkarz poprosił również o uszanowanie jego prywatności oraz publikowanie jego pełnego imienia i nazwiska w artykułach medialnych:

(…) Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa - przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych - bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych – napisał.

Matura 2019: daty, przedmioty, czas trwania >> 

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był zawodnikiem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Grał m.in. w klubach Widzew Łódź, Lechia Gdańsk i turecki Antalyaspor Kulübü. Od 2014 roku Bieniuk jest dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk.

Piłkarz był związany z aktorką Anną Przybylską, która zmarła jesienią 2014 roku. Z tego związku ma troje dzieci – Oliwię, Szymona i Jana.

Co o tym myślicie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tbt #throwbackthursday #sesja #avon #avonsport #ambasador #2014

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze słoneczne dni wiosny ???

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stylóweczka apres-ski #windajakaśtam #newbalance #rezydencjagubałówka

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rybitwia Mielizna lub Mewia Rewa piękne miejsce na środku Zatoki Puckiej?

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kibicujemy MISTRZOWSKIEJ JEDENASTCE razem z Play #Mistrzowska11

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj