News

Jarosław B. zatrzymany za przestępstwo seksualne!

Jarosław B. zatrzymany za przestępstwo seksualne!

Fot. Instagram.com/jaretpalmer

Jarosław B. został zatrzymany za przestępstwo seksualne! Były piłkarz prawdopodobnie został już przesłuchany przez sopocką policję. O co chodzi?

Notre Dame: jak wygląda po pożarze? Zobacz zdjęcia >> 

Piłkarz Jarosław B. zatrzymany przez policję

16 kwietnia 2019 roku Jarosław B. został zatrzymany przez policję w Sopocie. Byłemu piłkarzowi zarzuca się popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Jak donoszą portale, prokuratura potwierdziła zatrzymanie sportowca, ale nie chce zdradzać szczegółów w tej sprawie. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że B. sam stawił się do prokuratury na przesłuchanie.

Do zdarzenia, o którym mowa miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie. Dwudziestokilkuletnia kobieta złożyła na policji zawiadomienie o przestępstwie przeciwko B. po tym, jak spotkała się z byłym piłkarzem. Mówi się, że w śledztwie zabezpieczono m.in. nagrania z monitoringu hotelowego.

Bebe Rexha przyznała się do nieuleczalnej choroby. Prosi o wsparcie >> 

Jarosław B. grał na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski w piłce nożnej. Przez lata był zawodnikiem m.in. Widzewia Łódź i Lechii Gdańsk. Przez 3 lata był także członkiem drużyny tureckiego klubu Antalyaspor Kulübü. Od 2014 roku jest dyrektorem sportowym klubu Lechia Gdańsk. 

B. był związany z aktorką Anną Przybylską, która zmarła jesienią 2014 roku. Para doczekała się trójki dzieci – Oliwii, Szymona i Jana.

Myślicie, że to jakieś nieporozumienie czy Jarosław B. naprawdę jest winny?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez oliwka? (@oliwia.bieniuk)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj