News

Jaś Kapela w szpitalu po Prime MMA. Na jak długo dostał zakaz walk?

Jaś Kapela w szpitalu po Prime MMA. Na jak długo dostał zakaz walk?

fot. Instagram.com/primemma.pl

Jaś Kapela walczył na Prime MMA 2 9 lipca 2022 roku. Jakiś czas po walce, publicysta opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Jaś Kapela przez długi czas nie wróci do oktagonu.

Jaś Kapela zostanie pozwany? Chodzi o tatuaż >> 

Przypomnijmy, że Jaś Kapela na Prime Show MMA Kosmos walczył z Konradem „Skolimem” Skolimowskim. Kapela przegrał przez techniczny nokaut.

Jaś Kapela – Prime MMA. Trafił do szpitala

Z wpisu wynika, że Jaś Kapela znalazł się w szpitalu zaraz po pojedynku. Aktywista miał złamaną żuchwę i palec.

(…) Po prawie tygodniu na nefrologii jakoś bardziej doceniam jak fajnie mieć sprawne nerki. Z wielką ulgą mogę wracać na szczękówkę.

Bo się chyba nie chwaliłem, że ten krzyżowiec discopolowiec, na którego wpadłem w oktagonie, złamał mi żuchwę w obronie honoru swojej starej i JP2. Palec musiałem sobie chyba złamać sam na jego zakutym łbie. Chętnie to zrobię jeszcze raz, ale najpierw musi mi się wszystko zrosnąć, więc trzymajcie kciuki, żebym wrócił silniejszy, bo że będę mądrzejszy, to już nie ma raczej perspektyw, więc proszę mi nawet tego nie sugerować – napisał Jaś Kapela na swoim profilu.

Jaś Kapela – kim jest, wiek, Prime MMA, poglądy, kontrowersje, książki, Instagram, Twitter >> 

Kapela skomentował swój stan zdrowia w rozmowie z portalem Wirtualne Media. 38-latek zdradził, że lekarze zakazali mu walczyć przez co najmniej pół roku.

Potem prawdopodobnie wrócę. Zaznaczam, że pobyt w szpitalu nie komplikuje mi pracy publicystycznej, a stan mojego zdrowia jest stabilny, żuchwa się musi zrosnąć – podkreślił pisarz.

Życzymy zdrowia!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.