News

Jason Derulo zagrał na sylwestrze i… usunął wpis o imprezie. Ile zarobił za występ?

Jason Derulo zagrał na sylwestrze i… usunął wpis o imprezie. Ile zarobił za występ?

fot. YouTube.com/Jason Derulo

Jason Derulo był jedną z gwiazd koncertu sylwestrowego w Zakopanem. Amerykański wokalista usunął z profilu na Instagramie post, w którym zapowiadał występ w Polsce.

Spotify 2021 – oni byli najpopularniejsi. Kto w Polsce, a kto na świecie? >>

Jason Derulo – sylwester 2021

Pojawienie się międzynarodowej gwiazdy na koncercie sylwestrowym w Zakopanem było hucznie zapowiadane. Występ Jasona Derulo wzbudzał sporo emocji, niestety też negatywnych. Internauci krytykowali m.in. piosenki, w których artysta śpiewał o seksie. Pojawiły się też głosy, że publiczność nie doceniła show Jasona Derulo.

Jason Derulo: post o sylwestrze w Polsce usunięty

Na profilu na Instagramie można było znaleźć wpis Jasona Derulo z nagraniem, promującym sylwester w Zakopanem. Po powrocie wokalisty do Stanów Zjednoczonych post zniknął. W innych mediach społecznościowych jednak nadal można znaleźć grafiki z logo sylwestra w Zakopanem.

Studniówki 2022: jak będą wyglądać? >>

Jason Derulo – ile zarobił na sylwestrze w Zakopanem?

Agencja, która wynajmuje gwiazdy na wydarzenia i do której należy Jason Derulo, podaje, że stawki za występ artysty wahają się między 150 a 299 tysięcy dolarów (600 tysięcy złotych-1,2 miliona złotych).  

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.