News

Dlaczego z Instagrama Jennifer Lopez zniknęły posty? Fani mają podejrzenia

Dlaczego z Instagrama Jennifer Lopez zniknęły posty? Fani mają podejrzenia

fot. Wikimedia Commons/dvsross

Z profilu na Instagramie Jennifer Lopez zniknęły wszystkie posty, zmieniło się też zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych J.Lo. Dlaczego?

2-latek najmłodszym zwycięzcą talent show w historii. Jak wygrał? >>

Instagram: Jennifer Lopez usunęła wszystkie posty?

Karierę i życie prywatne Jennifer Lopez śledzą w mediach społecznościowych miliony osób. Tylko na Instagramie światowa gwiazda ma 227 milionów followersów.

Ku zaskoczeniu fanów, jakiś czas temu z konta @jlo zniknęły wszystkie posty, a zamiast dotychczasowego zdjęcia profilowego pojawiło się czarne tło. Taka sama „profilówka” jest na Twitterze oraz na TikToku artystki. 

Gwiazda komedii romantycznej Wyjdź za mnie niedawno dodała też nowe zdjęcie profilowe na Facebooka, które przedstawia napis: Jennifer Lopez.

Dawid Podsiadło ma 'cienkie' warunki wokalne? Słynna artystka o wokaliście >> 

O co chodzi? Jak podał portal variety.com, przedstawiciele J.Lo odmówili komentarza na ten temat. Jednak mówi się, że zmiana może oznaczać, że Jennifer Lopez szykuje się do ważnego ogłoszenia. Fani mają nadzieję, że chodzi o nowy album.

Wskazówką miałby być właśnie napis widoczny na Facebooku piosenkarki, który jest bardzo podobny do tego, jaki pojawił się na okładce płyty This Is Me… Then Jennifer Lopez z listopada 2002 roku. Spekuluje się, że kolejny krążek mógłby być kontynuacją tego, który został wydany 20 lat temu.

Doda i Dariusz Pachut na nowym zdjęciu. 'Najprzystojniejszy ze wszystkich dotychczasowych facetów' >>

Jennifer Lopez ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych. Ostatni – A.K.A. – miał premierę w 2014 roku.

Warto przypomnieć, że Beyonce też usunęła zdjęcia z mediów społecznościowych przed ogłoszeniem siódmego albumu, Renaissance. Podobnie zrobiła Taylor Swift przed ogłoszeniem płyty Reputation.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.