Reklama
placeholder
News

Okuniewska pokazała nowego chłopaka? Jest komentarz podcasterki

Okuniewska pokazała nowego chłopaka? Jest komentarz podcasterki

fot. instagram.com/tu_okuniewska/

Reklama
Reklama
placeholder

Joanna Okuniewska jest polską podcasterką, która jest autorką popularnych serii takich jak np. Tu Okuniewska oraz Ja i moje przyjaciółki idiotki. 30-latka najczęściej opowiada w nagraniach o swojej perspektywie, sytuacjach ze swojego życia oraz stara się obalać pewne stereotypy, szczególnie dotyczące kobiet. Treści publikowane przez Okuniewską są bardzo cenione przez fanów, którzy nazywają ją nawet "królową polskich podcastów". 

Caroline Derpienski przerabia swoją twarz nawet… w wywiadzie? >>

Okuniewska pokazała nowego chłopaka? 

Fani interesują się nie tylko podcastami Okuniewskiej, ale również jej życiem prywatnym. 30-latka była związana z psychologiem i terapeutą, Amadeuszem Pijańskim, od 2015 roku. Owocem ich związku jest córka - Helenka. W lipcu 2023 roku Joanna postanowiła poinformować fanów o tym, że wraz z Amadeuszem zdecydowali się rozstać. Tak ujęła tę wiadomość we wpisie opublikowanym na Instagramie: "Kilka tygodni temu, po 8 latach spędzonych razem, zadecydowaliśmy z @amade.usz o pogłębianiu naszej relacji tylko jako rodzice wspaniałej Helenki, pozostając w przyjaźni i szacunku".

Okuniewska rozstała się z wieloletnim partnerem. Wydali wzruszające oświadczenie >>

Internauci zaczęli niedawno gorączkowo zastanawiać się, czy Okuniewska obecnie się z kimś spotyka. Pewien trop zaprowadził ich do Macieja Nowaka - fotografa, którego ta oznaczyła na pewnym zdjęciu. 30-latka opublikowała na swoim InstaStory komentarze fanów, którzy próbowali dociec, czy ich coś łączy. Do "gry" przyłączył się też sam Maciej, który napisał: "Jak coś, jestem nowym chłopakiem @tu_okuniewska. Totalnie w to wchodzę, tylko pogadam ze swoim narzeczonym @januszsabaj, czy to wypada i czy się zgadza". Okuniewska postanowiła podsumować całą sytuację w humorystyczny sposób, publikując zdjęcie marionetki z filmowej serii o tytule Piła. Podpisała obrazek następującymi słowami: "(...) Jednego możecie być pewni - wyciągnęłam cenną lekcję po rozstaniu i na pewno przez lata nie zobaczycie na tym Instagramie żadnej mojej romantycznej relacji. Możecie odpocząć xd".

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama