Reklama
placeholder
News

Joanna Opozda udzieli wywiadu na temat rozstania z Antkiem Królikowskim? Odpowiedziała

Joanna Opozda udzieli wywiadu na temat rozstania z Antkiem Królikowskim? Odpowiedziała

fot. Instagram: @asiaopozda

Reklama
Reklama
placeholder

Joanna Opozda zdradziła w jednym z wywiadów, czy w przyszłości ma zamiar ujawnić szczegóły na temat rozstania z Antkiem Królikowskim. Co powiedziała?

Joanna Opozda będzie miała drugie dziecko? Wspomniała o adopcji >>

Joanna Opozda udzieli wywiadu na temat rozstania z Antkiem Królikowskim? 

Joanna Opozda i Antek Królikowski ogłosili swoje rozstanie niespełna rok po ślubie i niedługo przed narodzinami swojego synka, Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Od tamtego czasu aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z synkiem. Z kolei Antek Królikowski ogłosił, że ma już nową partnerkę i zapowiedział, że będzie dążył do sprawowania naprzemiennej opieki nad Vincentem. 

Na początku marca 2023 roku Joanna Opozda odebrała nagrodę w kategorii charyzmatyczna aktorka i głos wolności kobiet podczas XVIII edycji konkursu Polish Businesswomen Awards. Na gali aktorka udzieliła wywiadu między innymi portalowi Jastrząb Post. Joanna Opozda wyznała, że czasami otrzymuje wiadomości na temat Antka Królikowskiego od swoich obserwatorek i nie wykluczyła, że w przyszłości udzieli wywiadu na temat rozstania z aktorem:

Czasami coś napiszą. Wiem, o co chodzi, jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować. (...) Miewam takie momenty, kiedy myślę sobie, że może dobrze by było sprostować parę rzeczy i raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje. Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie chcę komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko.

Antek Królikowski pierwszy raz tak otwarcie o nowej partnerce. 'Przetrwaliśmy najgorsze' >>

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama