News

Joanna Opozda i Antek Królikowski oczekują dziecka? Jest komentarz aktorskiej pary

Joanna Opozda i Antek Królikowski oczekują dziecka? Jest komentarz aktorskiej pary

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Joanna Opozda jest w ciąży? Mówiło się, że Antek Królikowski i jego żona oczekują dziecka. Para zareagowała na te doniesienia.  

Agnieszka Hyży jest w ciąży! Ona i Grzegorz Hyży zostaną rodzicami już niedługo >> 

Joanna Opozda jest w ciąży?

Jeszcze zanim Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub, pojawiły się informacje o tym, że aktorka jest w ciąży. Informację o tym, że rodzina Królikowskich wkrótce się powiększy podał m.in. dziennik Na Żywo.

Po tym jak w internecie pojawiły się relacje ze ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, internauci dopatrywali się dowodów na to, że aktorska para będzie miała dziecko. Zwracali uwagę na fason sukien ślubnych czy przysięgę małżeńską.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska już po ślubie. Dziennikarz ożenił się z uczestniczką Top Model >> 

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie – poinformował niedawno serwis Pudelek, powołując się na „osobę z najbliższego otoczenia pary". 

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostaną rodzicami? Komentarz pary

Joanna Opozda zdementowała doniesienia portalu na swoim InstaStory:

Bzdura!!! Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od 6 miesięcy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już małżeństwem. Ile kosztowały suknie ślubne i jak wyglądało wesele? >> 

W kolejnych relacjach czytamy:

@antek.krolikowski, dobrze wiedzieć, że od marca, albo nawet od lutego – skoro już się oświadczyłeś – jestem w ciąży. Wzięliśmy ślub z miłości a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio, można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia. Buziaki.

Antek Królikowski i Joanna Opozda dostali życzenia od prezydenta. Jakie? >> 

Antek Królikowski udostępnił u siebie relację żony i napisał:

Brawo, @asiaopozda. Pozdro dla najlepiej poinformowanego „znajomego z otoczenia pary”

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.