News

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już małżeństwem. Ile kosztowały suknie ślubne i jak wyglądało wesele?

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już małżeństwem. Ile kosztowały suknie ślubne i jak wyglądało wesele?

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub. Ile kosztowały suknie panny młodej i jak wyglądało wesele aktorskiej pary? 

Antek Królikowski i Joanna Opozda małżeństwem. Tak wyglądał ślub aktorskiej pary [ZDJĘCIA] >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda – ślub

7 sierpnia 2021 roku Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali małżeństwem. Przypomnijmy, że jeszcze przed ślubem portale donosiły, że ceremonia odbędzie się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a goście będą bawić się na weselu w pałacu w Zdunowie.

Oprócz najbliższej rodziny, państwu młodym towarzyszyli znajomi z show-biznesu, m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Tomasz Oświeciński, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Prowadząca Projekt Lady i jej mąż przyszli do kościoła kilka godzin za wcześnie.

Ja myślę, że to, że przyszliśmy za wcześnie, jest dobrą wróżbą dla pary – mówił na Instagramie Radosław Majdan.

Na uroczystym ślubie państwa Królikowskich nie zabrakło fotoreporterów. Młoda para wydawała się być bardzo przejęta i wzruszona. Według relacji, w drodze do ołtarza Antek potknął się o tren sukni swojej żony.

Joanna Opozda – suknie ślubne

W tym wyjątkowym dniu Joanna Opozda zaprezentowała się w dwóch sukniach. Aktorka wybrała kreacje od marki Laurelle. Zarówno ta z 4,5-metrowym trenem, jak i ta z oryginalnymi rękawami zostały stworzone na specjalne zamówienie. Suknie ślubne Joanny Opozdy miały kosztować 18 tysięcy złotych.

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub. Zaproszenie trafiło do sieci >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda – wesele

Antek Królikowski i Joanna Opozda relacjonowali swoje wesele na Instagramie. Fani mogli zobaczyć m.in. jak wyglądał ich pierwszy taniec do piosenki Miłość Rośnie Wokół Nas z Króla Lwa. Po raz ostatni Królikowscy zatańczyli do City of Stars z filmu La La Land.

Pojawiły się też zdjęcia z momentu krojenia tortu weselnego i kilka ujęć z sesji zdjęciowej. Przed obiektywem nowożeńcom towarzyszył biały koń.

Joanna Opozda jest w ciąży?! 'Maleństwa oczekują też Joasia i Antek' >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda otrzymali mnóstwo gratulacji. Najlepsze życzenia złożyła im m.in. Laura Breszka, która w przeszłości była związana z najstarszym synem Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Życzę wam, żebyście spędzili ze sobą całe życie! W szczęściu, w miłości, w wierności, żebyście się śmiali do rozpuku co noc. Żebyście po prostu się kochali, byli dla siebie dobrzy i czuli… Na pewno już to macie, więc życzę wam, żebyście byli sobą i kochajcie się – mówiła Laura Breszka w wideo opublikowanym przez Jastrząb Post.

Gratulujemy młodej parze!

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu oraz wesela Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.