News

Joanna Opozda jest w ciąży?! 'Maleństwa oczekują też Joasia i Antek'

Joanna Opozda jest w ciąży?! 'Maleństwa oczekują też Joasia i Antek'

Fot. Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda jest w ciąży? Pojawiły się informacje, że Antek Królikowski i jego narzeczona spodziewają się pierwszego dziecka.

Antek Królikowski i Joanna Opozda już po ślubie! ZDJĘCIA >>  

Od dłuższego czasu mówi się o ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Aktorska para ma stanąć na ślubnym kobiercu już lada chwila. Super Express informował, że ceremonia odbędzie się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a wesele – w pałacu w Zdunowie.

Teraz pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia. Według jednego z tygodników, Antek Królikowski i Joanna Opozda będą mieli dziecko.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostaną rodzicami?

Już niebawem w rodzinie szykuje się prawdziwa rewolucja. Zakochani chcą się pobrać. Uroczystość ma się odbyć 8 sierpnia. Mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek – podaje Na Żywo.

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Zaproszenie trafiło do sieci >> 

Ani Antek Królikowski, ani Joanna Opozda nie odnieśli się do informacji na temat powiększenia rodziny.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.