News

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Zaproszenie trafiło do sieci

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Zaproszenie trafiło do sieci

Fot. Instagram.com/asiaopozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Jak donosi Pudelek.pl, aktorka niedawno bawiła się na swoim wieczorze panieńskim. Do internetu trafiło też zaproszenie ślubne.

Sylwia Przybysz mierzy suknię ślubną. Szyje ją znana projektantka >>  

Pod koniec 2020 roku Joanna Opozda ogłosiła, że po kilku miesiącach związku rozstała się z Antkiem Królikowskim. Niedługo później pojawiły się informacje, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

W połowie czerwca Antek Królikowski potwierdził, że on i Asia Opozda znowu są razem. Opublikował romantyczne zdjęcie, które podpisał:

Moje szczęście.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – ślub

Jak podaje Pudelek.pl, powołując się na swoich informatorów, niedawno Joanna Opozda świętowała urodziny połączone z wieczorem panieńskim.

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni – czytamy.

Taco i Iga Lis mają kryzys? Gest rapera dał jasny komunikat >>  

Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z imprezy. Rzeczywiście tylko 33-latka miała na sobie białą stylizację. Taki kolor kreacji na wieczór panieński wybiera wiele panien młodych. 

Na balonach widocznych na InstaStory można było dostrzec napis: bride to be.

Dodatkowo jedna z przyjaciółek ukochanej Antka Królikowskiego pochwaliła się na swoim profilu, że wybiera się właśnie na wieczór panieński. 

Pudelek.pl opublikował też zdjęcie zaproszenia na ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, które jest stylizowane na zapowiedź spektaklu teatralnego. Data i miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego zostały wyblurowane. Mówi się jednak, że Królikowski i Opozda zostaną mężem i żoną na początku sierpnia.

Joanna Opozda nie chciała komentować informacji na temat ślubu.

Antek Królikowski cały w tatuażach. Zaskakująca metamorfoza? >> 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post aktorka zasugerowała, że nie będzie zdradzać szczegółów na temat życia prywatnego.

Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie wiadomości o ślubie.

Już teraz gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.