News

Joanna Opozda o skandalu z udziałem ojca. 'Prawie doszło do morderstwa'

Joanna Opozda o skandalu z udziałem ojca. 'Prawie doszło do morderstwa'

fot. Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie incydentu z udziałem jej ojca. Aktorka, która spodziewa się dziecka, mówiła m.in. o swoim stanie.

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało? >> 

Antek Królikowski opisał na Instagramie zdarzenia do jakich doszło w Busku-Zdroju. Mama Joanny Opozdy, jej siostra i Antek Królikowski pojechali do mieszkania, w którym był teść aktora. Na jednym z filmików, który został udostępniony w internecie, miał zostać zarejestrowany atak Dariusza Opozdy na żonę i córkę –  mężczyzna miał wystrzelić z broni palnej w stronę drzwi.

Ten strzał przebił ścianę, przeleciał nad głową szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., z Buska-Zdroju. Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa. (…) Pojechałem wczoraj do Buska-Zdroju pomóc mamie przewieźć jej rzeczy. Pan Dariusz powiedział: ‘Każdy, kto teraz wyjdzie piętro wyżej, nie wyjdzie stąd’. Na kolejnym filmie widać kochankę pana Dariusza, której Opozda nakazuje ‘przynieść pistolet’. Ta niechętnie wykonuje rozkaz, przy okazji informując go, że po drugie stronie drzwi znajduje się również matka Dariusza O., na co on odpowiada: ‘No i co?’. (…) Dariusz wiedział, że będzie zaraz strzelać, nie chcąc przypadkowo zabić swojej matki, kazał jej odejść od drzwi – mówił o zdarzeniu Antek Królikowski.

Aktor relacjonował, że „kula przebiła ścianę”, co ma też pokazywać jedno z ujęć na opublikowanym filmiku.

Joanna Opozda jest w ciąży. Mama aktorki potwierdza i wyjawia prawdę o mężu >> 

Joanna Opozda komentuje sprawę strzelaniny z udziałem ojca

Joanna Opozda odniosła się do dramatycznej sytuacji w rozmowie z dziennikiem Super Express.

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie – powiedziała.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka. Niedawno ujawnili, że ich syn będzie miał na imię Vincent.

Joanna Opozda o trudnej ciąży. 'W moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami' >> 

Żona Antka Królikowskiego nie ukrywa, że nie najlepiej znosi ciążę. Jakiś czas temu Joanna Opozda udzieliła wywiadu portalowi Plotek, w którym powiedziała:

Później zaczęły się niestety problemy zdrowotne, bardzo poważne i tak naprawdę większość czasu spędziłam w łóżku, na patologii ciąży. Naprawdę, chcę tylko dotrwać do kolejnego dnia i niestety tak to wygląda. Wiem, że mówi się, że ciąża to nie choroba, ale w moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.