Reklama
placeholder
News

Jonas Brothers: koncert w Polsce 2024. Data, bilety

Jonas Brothers: koncert w Polsce 2024. Data, bilety

fot. YouTube.com/HYPE LABELS

Reklama
Reklama
placeholder

Jonas Brothers zagrają koncert w Polsce! W 2024 roku wykonawcy takich hitów jak Burnin’ up, What a man gotta do czy Sucker wystąpią w Krakowie. Grupa pojawi się w naszym kraju w ramach trasy koncertowej THE TOUR, w której planie znalazło się 27 koncertów w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Dodatkowo zespół postanowił przedłużyć amerykańską część światowej trasy. 

Jonas Brothers tworzą trzej bracia: Joe, Kevin i Nick. Panowie rozpoczęli karierę w 2005 roku i w ciągu najbliższych kilku lat stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów młodzieżowych. W 2010 roku bracia zawiesili wspólną działalność, a każdy skupił się na karierze solowej. Szczęśliwie dla fanów zespół ogłosił powrót w 2019 roku i od tego czasu panowie zaliczyli kilka dużych hitów, które z pewnością znajdą się na setliście polskiego koncertu.

Jonas Brothers w Polsce 2024

Polski koncert Jonas Brothers odbędzie się 30 maja 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Jonas Brothers - bilety, ceny 

Ceny biletów na koncert Jonas Brothers wahają się od 230 do 2185 złotych. Za bilet na płytę zapłacicie 295 złotych, za dalsze trybuny 460 złotych, a za trybuny najbliżej sceny od 1495 złotych w górę. Bilety można kupić na stronie Ticketmaster od 3 sierpnia i na stronie Live Nation od 4 sierpnia.

Artykuł będzie aktualizowany.

 

 

 


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama