News

Tola Szlagowska z Blog 27 wraca z nową piosenką. Jak dziś wygląda?

Tola Szlagowska z Blog 27 wraca z nową piosenką. Jak dziś wygląda?

Fot. YouTube.com/Onet100

Tola Szlagowska z Blog 27 wraca z nową piosenką. Jak dziś wygląda wokalistka, która jako nastolatka była wielką gwiazdą?

Harry Styles jest niemęski? Tomasz Lis wywołał burzę >>  

Tola Szlagowska – nowa piosenka – Recycled/Fragile

9 lutego 2021 roku miał premierę najnowszy singiel Toli Szlagowskiej. Utwór Recycled/Fragile zapowiada solową płytę artystki, która w przeszłości występowała z Blog 27.

Piosenka powstała w Los Angeles we współpracy z producentami The Co-Stars i nagrodzonym Grammy – Jimmym Douglassem.

Recycled/Fragile „to przejmująca, gorzka historia o manipulacji, wykorzystaniu i porzuceniu”, w którym „artystka szczerze dzieli się z odbiorcami doświadczeniem tego, jak ciężko jest wrócić do normalności i ponownie zaangażować się po trudnych doświadczeniach w relacji”.

Tola Szlagowska – płyta

Solowa płyta Toli Szlagowskiej zapowiadana jest na 26 lutego 2021 roku. Na krążku Subtitles znalazło się 12 utworów, m.in. Recycled/Fragile i Atmosphere. Drugi singiel miał premierę w 2018 roku.

Wokalistka zapowiada, że album będzie bardzo emocjonalny. Wszystkie piosenki, które na nim usłyszycie są inspirowane osobistymi doświadczeniami.

Tola Szlagowska – Blog 27

W 2005 roku 12-letnia Tola Szlagowska założyła Blog 27 z 13-letnią Alicją Boratyn. Ich pierwszy singiel – cover utworu Alexii – Uh La La La – okazał się przebojem. Jesienią 2005 roku zespół wypuścił debiutancką płytę <LOL>, na której znalazły się też takie piosenki jak Hey Boy (Get Your Ass Up), Wid Out Ya i I Still Don’t Know Ya.

Ala Boratyn z Blog 27 wzięła ślub! Jak dzisiaj wygląda? >> 

Blog 27 odniósł ogromny sukces i z Tokio Hotel wyruszył w trasę koncertową po Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

W 2006 roku Ala Boratyn odeszła z grupy. Dwa lata później ukazała się kolejna płyta Blog 27 – Before I’ll Die… W 2008 roku zespół został rozwiązany.

Jak dzisiaj wygląda Tola Szlagowska? Zobaczcie najnowszy klip i zdjęcia 27-letniej wokalistki!

Bardzo się zmieniła?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.