News

Kolejny ślub u Królikowskich? 22-letnia Julia wychodzi za dużo starszego Jakuba

Kolejny ślub u Królikowskich? 22-letnia Julia wychodzi za dużo starszego Jakuba

fot. Instagram.com/crolikovska

W rodzinie Królikowskich będzie wkrótce kolejny ślub? Mówi się, że 22-letnia Julia Królikowska wychodzi za mąż. Jak podają portale, jej narzeczony jest od niej starszy o 11 lat.

Brat Antka Królikowskiego i Joanna Jarmołowicz biorą ślub! Kiedy uroczystość? >> 

Na początku sierpnia 2021 roku Antek Królikowski ożenił się z Joanną Opozdą. Kilka tygodni później pojawiły się informacje o ślubie młodszego brata aktora – Jana – z Joanną Jarmołowicz. Teraz głośno jest o tym, że wkrótce na ślubnym kobiercu stanie Julia Królikowska.

Julia Królikowska bierze ślub

Portal Pomponik informuje, że Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak zostaną małżeństwem 11 września 2021 roku. Ślub ma odbyć się w kościele pod wezwaniem św. Huberta w Zalesiu Górnym. Doniesienia portali o ceremonii pojawiły się po tym, jak na stronie parafii opublikowano zapowiedzi.

Mówi się, że Julia Królikowska, która jest znana z roli Katarzyny Lubicz w serialu Klan, i jej narzeczony chcieli pobrać się w sierpniu, jednak ich plany zmieniły się ze względu na ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Spekulowano też, że 22-latka wychodzi za mąż, bo jest w ciąży.

Joanna Opozda i Antek Królikowski byli smutni na zdjęciach ze ślubu? Teraz wszystko jasne >>

To nieprawda! Julka jest bardzo zakochana w Kubie, on też świata poza nią nie widzi. Uznali, że skoro się kochają, to nie mają co zwlekać ze sformalizowaniem swojego związku. I tak przecież już od jakiegoś czasu mieszkają razem – miała skomentować znajoma Małgorzaty  Ostrowskiej-Królikowskiej w rozmowie z Pomponikiem.

Julia Królikowska – narzeczony. Kim jest Jakub Piotr Nowak

Jakub Piotr Nowak jest lekkoatletą. W serwisie Pomponik.pl czytamy, że 33-latek zdobył m.in. srebrny medal Mistrzostw Polski w biegu na 5 kilometrów i tytuł Akademickiego Mistrza Polski w biegu na 1500 metrów. Odnosi sukcesy w maratonach.

Pomponik.pl podaje, że narzeczony Julii Królikowskiej ukończył wydziału inżynierii środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz wydział technologii energii odnawialnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 2014 roku kieruje fundacją Fundacja Action Life.

Lily Collins, czyli Emily w Paryżu, wzięła sekretny ślub! ZDJĘCIA >>

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak bardzo chronią swoją prywatność, raczej unikają publikowania wspólnych zdjęć. Sfotografowano ich razem w lipcu 2021 roku na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej CZ-PL im. Pawła Królikowskiego.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.