News

Julia Wieniawa i Antek Królikowski ZNOWU RAZEM!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski ZNOWU RAZEM!

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem! Mówi się, że ich drogi na nowo się połączyły. 

Antek Królikowski rozstał się z dziewczyną! „Dziękuję za 1,5 roku” >> 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli parą od 2017 roku. W grudniu 2018 roku rozstali się. Aktor poinformował o tym „wersją osobistą” teledysku do singla Wieniawy – Nie Muszę, którą podziękował za „dwa wspaniałe lata”.

Później Julia Wieniawa przez jakiś czas była związana z Aleksandrem Baronem, ale teraz znowu jest singielką. Z kolei dziewczyną Antka Królikowskiego była Kasia Dąbrowska. Niedawno na jej Instagramie @kasia_dabr pojawił się post, z którego możemy dowiedzieć się, że ten związek się rozpadł.

Mówi się, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa znowu będą w sobie zakochani. Nie chodzi jednak o życie prywatne, ale… o nowy film z ich udziałem. ;-) 

Giulio Berruti z filmu Dody to następca Michele Morrone? Co o nim wiemy? >> 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski we wspólnym filmie

Jak podają portale, powołując się na dziennik Super Express, Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają główne role w nowej komedii romantycznej. W filmie Miłość Na Cztery Łapy ma połączyć ich pies. 

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys, mimo niechęci do pupila swej wybranki, zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – miała zdradzić dziennikarzom osoba z otoczenia aktora.

Oprócz Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego w produkcji mają pojawić się m.in. Michał Koterski, Piotr Stramowski i Nikodem Rozbicki. 

Dokładny tytuł komedii romantycznej z udziałem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego jest zagadką. M.in. serwisy Pudelek, Super Express i Plotek informują, że będzie ona nazywała się Miłość Ma Cztery Łapy. Z kolei Rmf Fm czy Wirtualna Polska podają, że będzie to Miłość Na Cztery Łapy. 

Czekacie na premierę?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I wtedy wchodzimy my, cali na biało😉 #newproject #doglover #delagarza

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przesyłamy duuużo słońca i energii! ☀️🤗

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#klasyk ❤️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙈🙈🙈 Właśnie wybiło na moim instagramie 1,7 mln !!! DZIĘKUJĘ ❤️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.