News

Julia Wieniawa wspomina związek z Baronem. Nazywa go 'pomyłką'

Julia Wieniawa wspomina związek z Baronem. Nazywa go 'pomyłką'

fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa niedawno wróciła do relacji z Aleksandrem Baronem. Aktorka twierdzi, że związek z muzykiem był pomyłką.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: to ten jedyny? Aktorka szczerze odpowiedziała >> 

Niedawno 22-latka była gościem w podcaście Żurnalisty. W czasie rozmowy z pisarzem Julia Wieniawa opowiadała nie tylko o życiu w show-biznesie.

Przyznała, że budowanie związków w świecie reflektorów nie należy do najłatwiejszych i opowiedziała o jednej z pierwszych randek. Chociaż nie mówiła wprost, z kim się wtedy spotykała, z rozmowy wynika, że chodzi o Barona.

Julia Wieniawa o pierwszej randce z Baronem

Poszłam z tą osobą na jakąś pierwszą randkę. Nigdy w życiu tej osoby na oczy nie widziałam wcześniej, tylko ją znałam, tam pitu, pitu, sobie pisaliśmy. Poszłam z tą osobą na randkę w jakieś naprawdę ustronne miejsce (…) i kelner nam zrobił zdjęcie (…). Dosłownie pół godziny po tym, jak wyszłam z randki całej, już było napisane: „Wieniawa spotyka się z tym i z tym”. (…) Ten typ w ogóle myślał, że to ja sobie zamówiłam paparazzi. Ale oczywiście to nieprawda (…)  - powiedziała Julia Wieniawa Żurnaliście.

Julia Wieniawa zagra u Blanki Lipińskiej? Autorka 365 dni nie mówi 'nie' >> 

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Gwiazda filmu Small World dodała, że przez całą sytuację czuła się  „zmuszona” do związku z Baronem.

Przez to podświadomie, byłam trochę, nie wiem, czy zmuszona, ale trochę przez to oboje pomyśleliśmy, że: „A może w sumie...” i byliśmy razem, ale to była pomyłka niestety. Bardzo lubię tę osobę, ale to była krótka pomyłka. Zupełnie to nie miało sensu. I wydaje mi się, że podświadomie to mogło wyjść przez to, że media mnie w to wmanewrowały. Bo gdyby nie to, ja bym pewnie nigdy nie powiedziała, że: „Hej, jestem z tą osobą”. (…) Żeby nie było, ja nie żałuję, bo w ogóle spoko gość i lubię go bardzo i mamy fajny gdzieś tam kontakt. (…) – powiedziała.

Jak już te media w to weszły, to ja miałam takie poczucie (…) teraz nie mogę się z tego wyplątać, bo właśnie będzie, że z kwiatka na kwiatek – dodała artystka.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w duecie! 'Są tacy zakochani' >> 

Przypomnijmy, że doniesienia o związku Julii Wieniawy z 15 lat starszym muzykiem Afromental pojawiły się na początku 2019 roku. Rozstali się po kilku miesiącach.

Aktualnie Julia Wieniawa jest dziewczyną Nikodema Rozbickiego. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.