News

Julia Wieniawa zagrała w bajce! Kiedy premiera?

Julia Wieniawa zagrała w bajce! Kiedy premiera?

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa zagrała w bajce! Kiedy premiera animacji z udziałem aktorki? Sprawdźcie!

Julia Wieniawa pokazała tatę! >> 

Julia Wieniawa – Salma w Krainie Dusz – premiera

Niedawno Julia Wieniawa zdradziła na Instagramie, że niedługo do kin wchodzi kolejny film z jej udziałem. Tym razem 20-latka wystąpiła w roli aktorki dubbingowej i podłożyła głos pod jedną z postaci w animacji Salma w Krainie Dusz. Kiedy premiera bajki z udziałem Wieniawy? Film wejdzie do kin już 8 listopada 2019 roku. Oprócz Julii Wieniawy w obsadzie dubbingowej animacji pojawił się m.in. Tomasz Kot.

Mam wspaniałą wiadomość dla mojej najmłodszej widowni. Już 8 listopada do kin wchodzi bajka „Salma w krainie dusz”, gdzie wraz z Tomaszem Kotem mieliśmy przyjemność podłożyć głos głównym bohaterom! Bierzcie rodziców, rodzeństwo, kolegów i przybywajcie! – napisała Julia na Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska pokazała zmysłowe zdjęcie. „Nieubrana?” >> 

W kogo wcieli się Julia Wieniawa? Możemy być prawie pewni, że aktorka użyczyła głosu tytułowej bohaterce, czyli Salmie. ;-) 

Przypominamy, że to nie pierwszy raz kiedy Julia Wieniawa dubbinguje bajkę dla dzieci. W 2018 roku pojawiła się jako Ella w animacji Kopciuszek. Historia Prawdziwa.

Salma w Krainie Dusz – o czym jest film?

Salma w Krainie Dusz to animacja produkcji meksykańskiej. Reżyserem bajki jest Carlos Gutierrez Medrano.

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia – brzmi oficjalny opis dystrybutora.

Przyjaciele - świętowanie rocznicy serialu w kinie? Nie wszędzie było udane >>

Z kolei z opisu pod oficjalnym zwiastunem filmu Salma w Krainie Dusz możemy się dowiedzieć, że film jest "najlepszą kinową propozycją na czas Halloween".  

(...) Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności. „Salma w Krainie Dusz” to łącząca wiele stylów graficznych, pełna wzruszeń animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wzajemnej, rodzinnej miłości - czytamy. 

Pójdziecie do kina na Salmę w Krainie Dusz?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

on set ? #morning kto rano wstaje temu...?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dinner with my wife @aleksandrowicz.wiki

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj