News

Julia Wieniawa zrezygnowała ze swojej marki kosmetycznej zaledwie po roku. 'Miałam zupełnie inną wizję'

Julia Wieniawa zrezygnowała ze swojej marki kosmetycznej zaledwie po roku. 'Miałam zupełnie inną wizję'

fot. Instagram.com/juliawieniawa

W 2020 roku wystartowała marka kosmetyczna Julii Wieniawy. O projekcie 21-letniej wówczas aktorki było bardzo głośno, m.in. w jej mediach społecznościowych. Jak się okazało, gwiazda nie jest już właścicielką Jusee.

Youtuberka o kosmetykach Julii Wieniawy: 'Niezbyt mi się podoba' >>

Przypomnijmy, że Jusee Cosmetics ma w swojej ofercie kosmetyki do makijażu, m.in. pomadki w kredce, tusz do rzęs oraz eyliner.

(…) Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają (…) – pisała na Instagramie Julia Wieniawa w sierpniu 2020 roku.

Julia Wieniawa – marka kosmetyczna. Aktorka sprzedała udziały

Jakiś czas temu z profilu na Instagramie gwiazdy zniknęła wzmianka o marce kosmetycznej. Julia Wieniawa nie pracuje już nad tym projektem.

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały.

To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. Mimo wszystko cieszę się, że współtworzyłam podwaliny tej marki i bez względu na układ właścicielski życzę tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów. (…) – poinformowała Julia Wieniawa w wiadomości przesłanej do redakcji portalu Pudelek.

Julia Wieniawa prezentuje markę ubrań. Inspirowała się Kim Kardashian? >> 

22-latka podkreśliła, że „z ogromną pasją i miłością” angażuje się w swoją firmę Lemiss, którą współtworzy z przyjaciółką.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.