News

Julia Wieniawa prezentuje markę ubrań. Inspirowała się Kim Kardashian?

Julia Wieniawa prezentuje markę ubrań. Inspirowała się Kim Kardashian?

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa zaprezentowała swoją markę ubrań. Troszkę zaleciało mi kampania Skims od Kim Kardashian – komentują fani.

Od kilku lat Julia Wieniawa pracuje na swoją wysoką pozycję w show-biznesie. Zdolna 21-latka działa na wielu obszarach – gra w filmach i serialach, śpiewa, a nawet zaprojektowała kolekcję ubrań. Ciężko zarobione pieniądze postanowiła ulokować w nieruchomościach. Teraz okazuje się, że stworzyła swoją własną markę ubrań, którą pochwaliła się na Instagramie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie razem?! „Gołąbeczki” >>

Julia Wieniawa: marka LEMISS informacje

Na Instagramie Julii Wieniawy pojawiły się posty, które zaskoczyły jej obserwatorów. Okazuje się, że celebrytka stworzyła własną linię ubrań, a kampanię marki zaprezentowała na swoim profilu.

LEMISS, bo tak nazywa się marka Wieniawy, oferuje topy, body i legginsy. Ich kolorystyka jest stonowana. Ceny ubrań zaczynają się od 219 złotych.

W @lemissofficial chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania - budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce – możemy przeczytać w jednym z wpisów.

Na zdjęciach promujących markę widzimy nie tylko Wieniawę, ale także inne modelki. Niektórzy fani aktorki szybko dopatrzyli się podobieństwa do ubrań, które stworzyła Kim Kardashian. 

Estetyka trochę jak Skims

Ojejku, super, ale tak troszkę zaleciało mi kampania Skims od Kim Kardashian – czytamy w komentarzach pod postem Wieniawy.

Jednak więcej było pozytywnych wpisów obserwatorów, którzy gratulowali celebrytce nowego dokonania.

Podoba mi sie jak ukazujesz swoje ciało...naturalnie..super przykład dajesz

Jeju, kobieto, jesteś taką rakietą, taką inspiracją dla mnie, taką motywacją! 

Piękna premiera! Trzymam kciuki za Wasze sukcesy

Piękne te rzeczy Julka – czytamy.

Julia Kostera vs Dawid Kwiatkowski: jest spór o autorstwo projektu >>

Myślicie, że Wieniawa sprawdzi się w nowej roli?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.