Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa po koncercie Beyonce skrytykowana przez fanów. O co poszło?

Julia Wieniawa po koncercie Beyonce skrytykowana przez fanów. O co poszło?

fot. instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Podczas koncertu Beyonce w Warszawie widownię zasiliło wielu celebrytów. Ci zazwyczaj bawili się w strefie Golden Circle, która bezpośrednio otaczała scenę. Na Instagramie mogliśmy oglądać relacje i posty od wielu polskich influencerów, w jednym przypadku pojawiła się też krytyka ze strony obserwujących.

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy! >>

Julia Wieniawa skrytykowana za zachowanie na koncercie Beyonce

Na widowni nie zabrakło także Julii Wieniawy, która bawiła się ze swoimi znajomymi. Na jej profilu na Instagramie oprócz relacji możemy zobaczyć rolkę z koncertu. Uwagę przykuł komentarz jednej z obserwujących.

Dlaczego jak każdy inny uczestnik koncertu nie kupiłaś biletów na golden circle A tylko roszczeniowo usilowalas z mamusia załatwić wstęp u stewardów? Oglądałam to twoje kilkunastominutowe widowisko żałosne. Dopielas swego i skocznym krokiem pobiegłaś do swoich znajomych oznajmić ze "zalatwilas". Słabe to było.

Julia Wieniawa na przyspieszonym kursie aktorstwa w Paryżu. Jak wyglądał jej pobyt? >>

Opisana sytuacja mogłaby wzbudzić zaskoczenie, jednak Julia Wieniawa wyjaśniła sprawę.

mylisz się Kochanie :) Ja miałam swój bilet na Golden Circle. Ale okazało się, że z naszej 19 osobowej ekipy przyjaciol jeden kolega pomyłkowo kupił bilet na strefę która była zupełnie po drugiej stronie sceny, wiec nie chciałam go zostawić i próbowałam „zalatwic”, aby wpuścili go na naszą strefę, bo taką już mam naturę, że o swoich zawsze walczę. Polecam na przyszłość nie oceniać ludzi jak się nie było w środku sytuacji.

W komentarzach rozgorzała dyskusja. Jedni bronią Julii Wieniawy, inni trzymają stronę osoby krytykującej, wskazując na "irytujące, buraczane i aroganckie" zachowanie polskich celebrytów. Na tym jednak nie koniec dram.

Na profilu mamy Julii Wieniawy miała się pojawić krytyka dotycząca zachowania już na samym koncercie. Marta Wieniawa-Narkiewicz udostępniła nagranie, na którym jej córka siedzi na ramionach jednej osoby z jej grupy. Ponieważ w Golden Circle były wyłącznie miejsca stojące, w ten sposób aktorka zasłaniała widok innym osobom. Jak podaje Pudelek.pl, miały się tam pojawić komentarze w takim tonie:

Uwielbiam, jak ktoś tak robi i zasłania tym z tyłu

Księżniczko, nie byłaś jedyna na tym koncercie. Zasłaniasz innym widok

Przez ciebie nic nie widziałam!

Nienawidzę czegoś takiego na koncertach... Przez coś takiego nic nie widać, jak stoisz z tylu

Najgorszy sort człowieka, "najważniejsze, że ja widzę".

Co sądzicie o takim zachowaniu na koncertach?

 

fot. instagram.com/juliawieniawa

fot. instagram.com/juliawieniawa

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama