News

Julia Wieniawa z własną marką odzieżową? „Wystartuje jeszcze w tym roku”

Julia Wieniawa z własną marką odzieżową? „Wystartuje jeszcze w tym roku”

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa ruszy z własną marką odzieżową? Mówi się, że jej marka wystartuje jeszcze w 2020 roku.

Julia Wieniawa i Maciej Musiał w jednym filmie. Kiedy premiera? >> 

Mimo młodego wieku, Julia Wieniawa sprawdziła się już na wielu polach i w każdej z dziedzin osiąga sukces! Na swoim koncie ma udział w hitowych filmach i serialach, nagrywa single oraz bierze udział w kampaniach reklamowych. W 2020 roku była finalistką programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Jesienią ruszyła marka kosmetyczna aktorki –  Jusee Cosmetics.

Julia Wieniawa założyła markę odzieżową?

21-letnia gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że wciąż angażuje się w nowe projekty. Jak podaje portal Pudelek.pl, Julia Wieniawa założyła autorską markę odzieżową – LEMISS. Niedawno na profilu aktorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie w stroju sportowym, które ma być dostępne w ofercie.

Ariana Grande otworzyła ośrodek pomocy dla zwierząt! „Jesteśmy dumni” >>

W kolekcji pojawi się nie tylko odzież sportowa, ale za jakiś czas również ubrania "wyjściowe", w których będzie można chodzić na imprezę. Produkcja jest polska, wysokiej jakości, a wzornictwo niespotykane dotąd na polskim rynku. Marka wystartuje jeszcze w tym roku – czytamy na stronie serwisu Pudelek.pl, który powołuje się na swoje źródło.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji i datę premiery! 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.