News

Ariana Grande otworzyła ośrodek pomocy dla zwierząt! „Jesteśmy dumni”

Ariana Grande otworzyła ośrodek pomocy dla zwierząt! „Jesteśmy dumni”

Fot. Instagram.com/arianagrande

Ariana Grande otworzyła ośrodek pomocy dla zwierząt! Wokalistka podzieliła się z fanami tą informacją w mediach społecznościowych.

Ariana Grande – tego o niej nie wiedzieliście! >> 

11 listopada 2020 roku Ariana Grande ogłosiła rozpoczęcie działalności „ośrodka pomocy dla zwierząt”, jak określają go portale, Orange Twins Rescue. Na oficjalnym profilu na Instagramie czytamy, że jest to organizacja non-profit, która zajmuje się ratowaniem zwierząt. Jej siedziba znajduje się w Los Angeles.

Daily Mail podaje, że współtwórcami organizacji są współpracownicy Ariany Grande – tancerze Brian i Scott Nicholsonowie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dumni i podekscytowani. Nasza strona internetowa rusza niedługo. Śledź @orangetwinsrescue, żeby dowiedzieć się więcej – napisała na Instagramie Ariana Grande.

Polskie gwiazdy i ich pupile. Który najsłodszy? >> 

Orange Twins Rescue zachęca do adopcji zwierząt, a pomoc kierowana jest przede wszystkim do psów i kotów. Chętni mogą też wesprzeć organizację, przekazując środki medyczne i artykuły pierwszej potrzeby za pośrednictwem listy życzeń Amazon.

Ariana Grande jest ogromną miłośniczką zwierząt. 27-letnia piosenkarka jest właścicielką aż dziesięciu psów! Kiedyś opiekowała się świnką morską o imieniu Piggy Smalls.

Piękna inicjatywa! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.