News

Wieniawa, Szpak i Kwiatkowski ukarani za niesubordynację. Musiało boleć!

Wieniawa, Szpak i Kwiatkowski ukarani za niesubordynację. Musiało boleć!

fot. isntagram.com/kwiatkowsky/juliawieniawa/michal_szpakofficial

Julia Wieniawa, Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski zostali ukarani za niesubordynację. Nawet najpopularniejszym gwiazdom niektóre rzeczy nie uchodzą na sucho. Musiało boleć!

Niedawno Tadeusz Gauer, jeden z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce, wrócił do normalnej pracy ze swoimi podopiecznymi. To pod jego okiem o swoje sylwetki dbają największe gwiazdy show-biznesu, m.in. Quebonafide, Jessica Mercedes, Honorata Skarbek i Angelika Mucha.

Dzień Psa 2020: polskie gwiazdy i ich pupile. Który najsłodszy? >>

Wieniawa, Szpak i Kwiatkowski ukarani za niesubordynację

Do grona osób, które ćwiczą pod okiem Gauera należą także Julia Wieniawa, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski. Okazuje się, że czasami punktualność nie jest najmocniejszą stroną polskich gwiazd.

Tadeusz Gauer postanowił ukrócić tendencję celebrytów do przychodzenia po ustalonym czasie i wymyślił dla nich odpowiednią karę. Osoby, które spóźniają się na trening muszą wykonać ćwiczenie znane jako... saneczki :-). Jednak nie tylko gwiazdy, które nie pojawiają się na czas są poddane karze. Sam trener jeśli się spóźni, to także wykonuje zestaw ćwiczeń.

Czym są saneczki? Ćwiczenie jest także określane jako „sled”, bo tak brzmi jego angielska nazwa. Jest to marsz z obciążeniem po specjalnie wydzielonym kawałku sztucznej trawy. Osoba ćwicząca oprócz marszu wykonuje rękoma ruch ciągnący lub pchający. Saneczki pomagają poprawić siłę i szybkość oraz zredukować tkankę tłuszczową.

Będzie kolejne 400 plus? Ma skorzystać 700 tysięcy osób >>

Podoba Wam się taki rodzaj kary za spóźnialstwo? :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

new haircut by my lovely @da_midays 🌺

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hejka ✌🏻

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj