News

Tata Julii Wieniawy założył profil na Instagramie. Co tam pokazuje?

Tata Julii Wieniawy założył profil na Instagramie. Co tam pokazuje?

Fot. Instagram.com/konradwieniawa

Tata Julii Wieniawy założył profil na Instagramie. Co pokazuje na nim Konrad Wieniawa-Narkiewicz? 

Kate Middleton wydaje książkę! Kiedy premiera? [FRAGMENT] >>

Julia Wieniawa jest niewątpliwie jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Na Instagramie 22-latkę obserwuje blisko 2 miliony fanów! Mówi się, że za jeden post aktorka znana m.in. z produkcji Rodzinka.pl, W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt i Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją otrzymuje 10-30 tysięcy złotych.

Ojciec Julii Wieniawy – Instagram

Jakiś czas temu profil na Instagramie założył ojciec Julii Wieniawy. Znajdziecie tam jego zdjęcia nie tylko z Julią, lecz także z jej siostrą – Alicją. Konrad Wieniawa-Narkiewicz opublikował też fotkę z chłopakiem starszej córki – Nikodemem Rozbickim. Na profilu @konradwieniawa nie brakuje ujęć dzieł sztuki.

Niedawno Konrad Wieniawa-Narkiewicz dodał na Instagram pierwszą relację. Pomogła mu w tym Julia. 

Konrad Wieniawa-Narkiewicz – kim jest tata Julii Wieniawy?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą plastykiem. w 1993 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Grafiki. Obronił doktorat na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie w 2017 roku, a na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu zdobył uprawnienia pedagogiczne.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz wziął udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Ważniejsze z nich to: „Confluences”, zbiorowa wystawa, którą pokazano m.in. w Japonii i Belgii (1992), Galeria Promocyjna, Warszawa (1999), Stara Pomarańczarnia – Łazienki Królewskie, wystawa pokonkursowa (2000), Quadro Art, wystawa pokonkursowa w Łodzi (2014).

Siostra Julii Wieniawy jako Beth Harmon z Gambit Królowej! Podobna? >> 

Artysta jest zwycięzcą w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku, a także zdobył nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Malarstwa - „Quadro Art.” w 2014 roku. 

Ojciec Julii Wieniawy od lat jest nauczycielem projektowania graficznego w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie oraz malarstwa, grafiki i rzeźby w tamtejszej Młodzieżowej Akademii Artystycznej.

Obserwujecie tatę Julii Wieniawy na Instagramie?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.