Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa pokazała siostrę. Podobne?

Julia Wieniawa pokazała siostrę. Podobne?

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa pokazała siostrę! Czy Wiktoria jest podobna do gwiazdy Rodzinki.pl? Zobaczcie zdjęcia! Naszym zdaniem jest naprawdę urocza. :-) 

Julia Wieniawa ma Barona na tapecie telefonu! Słodko? >> 

Julia Wieniawa – rodzeństwo

Niedawno Julia Wieniawa spędziła z bliskimi czas na wiosennym spacerze i uwieczniła to na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się też młodszą siostrą – Wiktorią. Widać, że mimo różnicy wieku, dziewczyny świetnie się ze sobą dogadują. Naszym zdaniem obie są do siebie bardzo podobne, mimo, że Wiktoria jest blondynką. Co wiemy o Wiktorii Parzyszek?

Julia Wieniawa w klipie Afromental. Tak się poznali z Baronem? >> 

Wiktoria Parzyszek jest przyrodnią siostrą Julii Wieniawy ze strony mamy. Ma 14 lat i z tego, co możemy wywnioskować z jej profilu na Instagramie, interesuje się sztuką. Pięknie rysuje, a swoimi pracami chętnie dzieli się w social mediach. Odnosi też pierwsze sukcesy w tej dziedzinie. Wiktoria zaprojektowała opakowanie czekolady, która została wyprodukowana przez warszawską Manufakturę Czekolady.

Wiktoria Parzyszek nie jest jedyną siostrą Julii Wieniawy. Oprócz niej aktorka ma jeszcze dwie młodsze przyrodnie siostry – Kornelię oraz – ze strony ojca – Alicję Wieniawę-Narkiewicz.

Zgadlibyście, że Wiktoria i Julia są siostrami?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama