Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są razem?! Aktorka skomentowała

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są razem?! Aktorka skomentowała

Fot. Instagram.com/mestentyp/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są razem?! Aktorka skomentowała plotki o swoim nowym związku.

Julia Wieniawa ma ksywę TERMINATOR! Kto tak do niej mówi? >> 

W latach 2017-2018 Julia Wieniawa była dziewczyną 9 lat starszego Antka Królikowskiego. W grudniu 2018 roku para się rozstała. Aktor wrzucił na Instagram filmik, na którym składa Julii życzenia urodzinowe i jednocześnie dziękuje jej za 2 wspólne lata.

W lutym 2019 roku pojawiły się plotki, że Julia Wieniawa randkuje z 15 lat starszym Aleksandrem Baronem. Na początku się ukrywali, ale z czasem zaczęli chwalić się zdjęciami ze wspólnych wyjazdów i pojawiali się na oficjalnych imprezach. Niestety ten związek też nie przetrwał. Julia Wieniawa i muzyk zespołu Afromental rozstali się po siedmiu miesiącach.

Niedługo później portale podawały, że 20-letnia gwiazda, przynajmniej przez jakiś czas, chce być singielką. Ktoś z otoczenia Wieniawy miał nawet zdradzić jednemu z portali, że „jeśli Julia będzie miała nowego chłopaka, raczej nie wybierze już nikogo starszego i nie zwiąże się z nikim z branży”.

Julia Wieniawa już nie chce starszych chłopaków >> 

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są parą?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Julia Wieniawa spotyka się z o 16 lat starszym raperem Ten Typ Mesem, czyli Piotrem Szmidtem.

Julia i Piotrek poznali się na planie teledysku. Pomimo dużej różnicy wieku, od razu wpadła mu w oko. Oboje na razie nie chcą ujawniać, że jest między nimi chemia. Nie wiedzą, czy będzie z tego coś poważniejszego. Póki co dobrze się razem bawią – miał zdradzić informator portalowi Pudelek.pl.

Julia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa. Słodka? >> 

Jaka jest prawda? Julia Wieniawa skomentowała doniesienia o swoim nowym związku w rozmowie z dziennikarzami serwisu Fakt.

Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat, nie jestem w stanie tylko zrozumieć z jakiego powodu – powiedziała.

Myślicie, że Julia Wieniawa i Ten Typ Mes byliby dobraną parą? 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama