Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa już nie chce starszych chłopaków

Julia Wieniawa już nie chce starszych chłopaków

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa już nie chce starszych chłopaków. To przez ostatni związek z Baronem?

Julia Wieniawa i Baron NIE SĄ JUŻ RAZEM?! >> 

Juliia Wieniawa chce być singielką

Julia Wieniawa do tej pory wybierała dużo starszych partnerów. O jej związku z prawie 10 lat starszym Antkiem Królikowskim rozpisywali się wszyscy. Pod koniec 2018 roku poinformowano o ich rozstaniu. Para była razem przez 2 lata. 

Antek Królikowski pożegnał się z Wieniawą w niesamowity sposób >> 

Mówiło się też, że Julia Wieniawa romansowała z 27-letnim Nikodemem Rozbickim. Później było głośno o jej związku z Aleksandrem Baronem. Muzyk zespołu Afromental jest starszy od aktorki o 15 lat. Przez 7 miesięcy byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, jednak od niedawna Julia Wieniawa nie jest już dziewczyną Barona. 

Podejrzewano, że ostatni związek Julii Wieniawy rozpadł się z powodu zdjęcia, na którym 20-latka siedzi na kolanach osiem lat starszego aktora, Mateusza Trzeciakowskiego. Później, w rozmowie z jednym z portali, Wieniawa skomentowała plotki. Powiedziała, że fotka z imprezy nie ma nic wspólnego z jej ostatnim rozstaniem. 

Podawano, że Wieniawa i Baron zerwali, bo po prostu nie mieli dla siebie czasu. Poza tym Julia miała tęsknić za nastoletnim życiem, którego brakowało jej przy dużo starszym Baronie.

Julia Wieniawa i Baron – związek zakończony. Aktorka skomentowała >> 

Teraz serwis Pudelek twierdzi, że Julia Wieniawa wybiera życie singielki, przynajmniej na jakiś czas. Chce być sama, skupić się na pracy i „zrobić sobie przerwę od chłopaków i dramatów”. Ktoś z otoczenia gwiazdy miał też zdradzić portalowi, że jeśli będzie miała nowego chłopaka, raczej nie wybierze już nikogo starszego. Wieniawa ma też nie chcieć wiązać się z nikim z branży.

Myślicie, że Julia Wieniawa długo będzie sama?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama