News

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w POLSKIM horrorze! Będzie dużo krwi [WIDEO]

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w POLSKIM horrorze! Będzie dużo krwi [WIDEO]

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/wiktoria_gasiewska

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska wystąpią w polskim horrorze! Możemy być pewni, że na ekranie zobaczymy dużo krwi… Obejrzyjcie teaser!

Julia Wieniawa jak Ariana Grande. Rzeczywiście podobna? >> 

Film W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt – horror 

Jakiś czas temu Julia Wieniawa zdradziła, że bierze udział w dużym projekcie. Aktorka wystąpiła w polskim horrorze –  W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt. Reżyserem filmu jest Bartosza M. Kowalski, ten sam, który współracuje z Wieniawą przy serialu Zawsze Warto.

Źródła podają, że W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt to tzw. slasher, czyli rodzaj horroru, którego liczba bohaterów „zmniejsza się” w dziwnych okolicznościach. Ten rodzaj produkcji był szczególnie popularny w latach 70. i 80. XX wieku.

Przyjaciele - świętowanie rocznicy serialu w kinie? Nie wszędzie było udane >> 

O czym jest W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt? Na oficjalnym Instagramie (@wlesiedzisniezasnienikt) możemy przeczytać, że to „pierwszy polski horror z krwi i kości. Głównie krwi”.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie (…) – czytamy w opisie dystrybutora.

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt – rola Julii Wieniawy, obsada

W polskim horrorze W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt Julia Wieniawa zagra jedną z głównych ról. Wiadomo, że oprócz niej do obsady filmu dołączyli jeszcze: Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa i Mirosław Zbrojewicz.

Wiktoria Gąsiewska pokazała zmysłowe zdjęcie. "Nieubrana?" >> 

W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt – premiera

Kiedy premiera polskiego horroru W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt? Film ma pojawić się w polskich kinach w piątek 13 marca 2020 roku.

Chcecie go zobaczyć? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@wlesiedzisniezasnienikt ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

soon. ?? #bigproject #staytuned @wlesiedzisniezasnienikt

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To co zobaczycie zmrozi krew w Waszych żyłach. Już niebawem... ?? @wlesiedzisniezasnienikt

Post udostępniony przez ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy polski horror z krwi i kości. ☠️ Głównie z krwi. ? Grupa dzieciaków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline.⁣⁣ Tam dowiedzą się, że życie nie kończy się na Internecie.⁣⁣ Życie kończy się bez Internetu. ? ❌⁣⁣ Zobacz teaser „W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt”!⁣⁣ W kinach w piątek trzynastego. ?⁣⁣⁣ ⁣Marzec 2020.⁣⁣⁣ ⁣⁣ #horror #wlesiedzisniezasnienikt #teaser #polskihorror #horrormovie #juliawieniawa #wiktoriagasiewska #las #forest #night #noc #obóz #camping #darkness #mood #aksonstudio #bartoszkowalski #pierwszypolskihorror #wlesie #polskiekino #premiera #akcja #film #polskifilm ⁣

Post udostępniony przez W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt (@wlesiedzisniezasnienikt)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj