News

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła związek. 'Przez rok nie miałam nikogo'

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła związek. 'Przez rok nie miałam nikogo'

fot. instagram.com/nikodamn/

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła związek! Przez rok nie miałam nikogo – powiedziała celebrytka w najnowszym wywiadzie.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Nie tylko gra w popularnych produkcjach i śpiewa, ale również stworzyła własną markę kosmetyków i ubrań. Ostatnio Wieniawa wybrała się na egzotyczne wakacje. W podróży towarzyszy jej pewien znany artysta, a fani szybko zaczęli spekulować na temat charakteru ich relacji. 

Julia Wieniawa prezentuje markę ubrań. Inspirowała się Kim Kardashian? >>

Julia Wieniawa potwierdziła nowy związek

Aktorka udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Gala. Postanowiła w nim odnieść się do ostatnich plotek, które pojawiały się na jej temat. Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła przypuszczenia fanów, że jest w związku z Nikodemem Rozbickim. 

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację – powiedziała. 

Pod koniec sierpnia 2020 roku do sieci trafiły zdjęcia Wieniawy i Rozbickiego, na których trzymają się za ręce i przytulają. Wtedy zaczęto spekulować o tym, że aktorzy są w związku. Kilka dni temu spędzali wolny czas w górach, a aktualnie przebywają na Zanzibarze. Na ich instagramowych profilach można zobaczyć obszerną relację z wyjazdu. 

Julia Wieniawa z chłopakiem na egzotycznych wakacjach. "A Wy znowu razem" [ZDJĘCIA] >>

Życzymy dużo szczęścia! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.