News

Julia Wróblewska ma nowego chłopaka! Pokazała wspólne zdjęcie

Julia Wróblewska ma nowego chłopaka! Pokazała wspólne zdjęcie

Fot. Instagram.com/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska ma nowego chłopaka! Aktorka pokazała wspólne zdjęcie z ukochanym na Instagramie. Kim jest jej wybranek?

Julia Wróblewska ZAKOCHANA! Pokazała chłopaka na Instagramie >> 

W marcu 2019 roku Julia Wróblewska wrzuciła na Instagram (@juleczkaaa_jula) zdjęcie z Michałem Załeskim. Para spędziła wspólny wieczór na nagraniu programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Podpis, który dodała 21-latka– Honey – sugerował, że ją i Michała Załeskiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Gwiazda jednak nie zdradzała szczegółów na temat ich relacji. 

Julia Wróblewska – nowy chłopak

Niedawno Julia Wróblewska pokazała fanom swojego nowego chłopaka. Na zdjęciu, które możemy zobaczyć na Instagramie, gwiazda całuje się ze swoim ukochanym.

Dziękuję Ci za to, że jesteś powodem, dla którego się uśmiecham – czytamy w opisie fotki.

(…) Jaka piękna para.

Szczęścia, kochana.

Dużo miłości.

Gratulacje – pisali fani w komentarzach.

Julia Wróblewska szczerze o chorobie. "Bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku" >> 

Jedna z osób zapytała Julię Wróblewską jak długo jest w związku. 21-latka odpowiedziała, że nie jest singielką od 3 miesięcy. Dodała, że z powodu kwarantanny pomieszkuje ze swoim chłopakiem, więc spędza z nim dużo czasu. ;-) 

Kim jest chłopak Julii Wróblewskiej? Gwiazda jest w związku z 23-letnim Krzysztofem. Z opisu na jego Instagramie (@krzysiekskw) wynika, że jest studentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i norweskiego University of Stavanger.

Życzymy szczęścia! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank u for being the reason I smile ♥️☀️

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak wam mija dzień? Jutro Wam się czymś pochwalę ♥️♥️🥰

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smiiile ♥️

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„And the day has come, Where I have died, Only to find I’ve come alive” 😌

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Zamiast panikować lub całkowicie bagatelizować problem SARS-CoV-2, po prostu starajmy się edukować z rzetelnych źródeł. Wychodźmy z domu możliwie jak najmniej, myjmy łapki, a maskę kupujmy tylko gdy sami jesteśmy chorzy lub jesteśmy wśród osób z grupy podwyższonego ryzyka by mieć pewność, że się od nas nie zarażą. My młodzi i zdrowi damy sobie radę z wirusem, ale pomóżmy babci, dziadkowi/starszej sąsiadce, sąsiadowi zrobić zakupy, wyprowadzić psa czy zakupić leki w aptece. To bardzo mały gest, a może uratować życie. To, że zamykane są szkoły, kina, restauracje to nie powód do paniki, to nie znaczy że wszyscy umrzemy i musimy koniecznie kupić zapas papieru toaletowego na rok. To krok, by wirus nie rozprzestrzeniał się dalej. To nie są wakacje od szkoły czy studiów, sami widzimy co stało się we Włoszech gdy wszyscy swobodnie w tym czasie wychodzili. To, że my damy sobie radę z chorobą, nie znaczy że wszyscy dadzą. To, że dzieci nie chorują, nie znaczy że nie zarażą starszej pani, która wyląduje w szpitalu. O podróżach już nie wspominam, bo to totalny idiotyzm. Ja zrobiłam małe zakupy i od dziś będę starała się być w domu możliwie jak najdłużej. Może podszkolę się w grze na pianinie, może zrobię coś dobrego na obiad albo powtórzę materiały ze studiów. Bardzo mi przykro z powodu tych, w których ta pandemia uderza finansowo. Miejmy nadzieję, że rząd zajmie się tym problemem (np. w postaci ulg od podatków w przyszłych terminach) i wszyscy sobie poradzimy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, trzymajcie się.

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#warszawskiskladsoli #mójDom #Godschild #followJesus #peace✌

Post udostępniony przez Krzysiek Skw (@krzysiekskw)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.