Reklama
placeholder
News

BTS: Jungkook chce wyruszyć w solową trasę koncertową. Kiedy?

BTS: Jungkook chce wyruszyć w solową trasę koncertową. Kiedy?

fot. instagram.com/bts.bighitofficial/

Reklama
Reklama
placeholder

Jungkook, czyli członek popularnego, południowokoreańskiego zespołu BTS, planuje w przyszłości wyruszyć w solową trasę koncertową. Artysta opowiedział o swoich planach niedługo po premierze jego debiutanckiego albumu studyjnego solo o tytule Golden. Zanim zrealizuje swój plan, musi coś jeszcze zrobić.

22-latek chciał wyglądać jak jeden z członków BTS. Zmarł po jednej z opracji plastycznych >>

Jungkook wyruszy w solową trasę koncertową. Ma już plan 

Jungkook zdradził swoje plany na przyszłość związane z solową karierą muzyczną, będąc niedawno gościem The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Zapowiedział, że w trasę wyruszy, gdy na jego koncie pojawi się więcej singli. 26-latek wspomniał też o swoim pierwszym solowym albumie, Golden, który ukazał się 3 listopada 2023 roku. Piosenkarz zaznaczył, że jego zdaniem z płytą, w której prezentuje uniwersalną emocję - miłość - "każdy może się utożsamić".

Oczywiście, że chcę odbyć światową trasę koncertową jako artysta solowy, ale nie sądzę, bym miał na to dość utworów. Dlatego chcę to uzupełniać i tworzyć więcej piosenek. Może kiedy będę już gotowy, będę mógł wyruszyć w trasę pełną parą. 

Chciałbym zostać artystą solowym, który potrafi poruszać się w wielu gatunkach i to jest to, co próbuję tu zrobić.

To koniec BTS? 'Musimy się rozwijać i dojrzewać' >>

W czerwcu 2022 roku zespół BTS ogłosił, że członkowie będą realizować projekty solowe, kontynuując jednocześnie niektóre działania w grupie. Związane jest to z obowiązkową służbą wojskową w Korei Południowej, jakiej muszą się podjąć. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama