Reklama
placeholder
News

Justin Timberlake odwoła koncerty w Polsce przez swoją rozprawę? Już wiadomo

Justin Timberlake odwoła koncerty w Polsce przez swoją rozprawę? Już wiadomo

fot. youtube.com/@JustinTimberlake

Reklama
Reklama
placeholder

Fani Justina Timberlake’a mają rok pełen niespodzianek – najpierw premiera nowego singla, później premiera albumu oraz zapowiedź światowej trasy koncertowej, na której uwzględniono Polskę. Wisienką na torcie jest niedawna afera – muzyk został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Justin Timberlake TRAFIŁ DO ARESZTU. Miał prowadzić samochód pod wpływem alkoholu >>

Co z koncertami Justina Timberlake’a w Polsce?

Przypomnijmy, że wokalista został zatrzymany 17 czerwca w Nowym Jorku za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Już następnego dnia muzyk opuścił areszt, wyznaczono mu termin rozprawy.

Justin Timberlake pomógł fance. Przerwał dla niej koncert >>

26 i 27 lipca zaplanowane są dwa koncerty artysty w TAURON Arenie w Krakowie. W tym czasie przewidziano również termin rozprawy w związku z niedawnym wykroczeniem. Fani zaczęli się obawiać, czy w związku z tym wydarzenia w Krakowie nie zostaną odwołane.

Jak donosi Pudelek, nie ma się czego obawiać – koncerty mają się odbyć zgodnie z planem, o czym zapewniła agencja Live Nation odpowiedzialna za organizację. Prawdopodobnym rozwiązaniem tej kwestii ma być obecność wirtualna Justina na rozprawie, nie jest konieczne wstawiennictwo osobiste. W sądzie będzie go reprezentował adwokat gwiazd, Edward Burke Jr.


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama