Reklama
placeholder
News

Justin Timberlake zagra w Polsce! Wróci do naszego kraju po 10 latach

Justin Timberlake zagra w Polsce! Wróci do naszego kraju po 10 latach

fot. youtube: Justin Timberlake

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Timberlake już niebawem zagra koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Justin Timberlake ostatni raz wystąpił w naszym kraju 19 sierpnia 2014 roku w Gdańsku. Wcześniej odwiedził Polskę wraz ze swoim ówczesnym zespołem NSYNC, który w latach 90-tych był supportem dla JUST 5 w Elblągu i Warszawie. Wykonawca hitów takich jak Cry Me A River czy SexyBack, który ma na swoim koncie między innymi 10 statuetek GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, na początku 2024 roku powrócił na scenę po sześciu latach przerwy i wydał swój najnowszy singiel pod tytułem Selfish. Wcześniej sprzedał ponad 54 miliony albumów. Podobnie jak jego niedawno wydana piosenka Drown, nowy singiel znajdzie się na najnowszej płycie piosenkarza o nazwie EVERYTHING I THOUGHT IT WAS, której premiera będzie miała miejsce 15 marca 2024 roku. Podczas nadchodzącego koncertu w Polsce artysta powinien zaśpiewać zarówno swoje starsze hity, jak i nowe utwory. 

Nicki Minaj wystąpi w Polsce! Wraca do naszego kraju po 5 latach >>

Justin Timberlake wystąpi w Polsce w 2024 roku!

Justin Timberlake podczas swojej kolejnej wizyty w Polsce zagra koncert w Krakowie w ramach trasy koncertowej THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR, którą ogłosił pod koniec stycznia 2024 roku. Trasa początkowo miała miejsce wyłącznie w Kanadzie i USA. Niedługo potem artysta potwierdził, że wystąpi również w Europie Nadchodzący koncert Justina Timberlake'a w naszym kraju odbędzie się 26 lipca 2024 w TAURON Arenie.

Maneskin wystąpi na Open'er Festival 2024! Data, bilety >>

Justin Timberlake: koncert w Krakowie - bilety, ceny

Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Krakowie będą dostępne na oficjalnej stronie TicketmasterPrzedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 28 lutego o godzinie 10:00, a przedsprzedaż na stronie Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 29 lutego o godzinie 10:00. Wtedy też będą znane ceny poszczególnych wejściówek. Sprzedaż ogólna wystartuje w piątek 1 marca 2024 roku.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama