Reklama
placeholder
News

Nicki Minaj wystąpi w Polsce! Wraca do naszego kraju po 5 latach

Nicki Minaj wystąpi w Polsce! Wraca do naszego kraju po 5 latach

fot. youtube: Nicki Minaj

Reklama
Reklama
placeholder

Nicki Minaj zagra kolejny koncert w Polsce! Gdzie wystąpi jedna z najpopularniejszych amerykańskich raperek?

Nicki Minaj ostatni raz pojawiła się w Polsce w 2019 roku. Wystąpiła wtedy w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie poza starszymi utworami wykonała swoje największe hity takie jak Chun-Li, Barbie DreamsStarships czy Anaconda. Raperka przygotowała wtedy dla fanów prawie dwugodzinne show i wjechała na scenę na wielkim jednorożcu ze skrzydłami. Okazuje się, że królowa amerykańskiego rapu niebawem znów zawita w naszym kraju po 5 latach.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Nicki Minaj na Orange Warsaw Festival 2024

Nicki Minaj została pierwszą headlinerką Orange Warsaw Festival 2024, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Raperka wystąpi w sobotę 8 czerwca. Podczas tegorocznej edycji festiwalu fani Nicki Minaj ponownie mogą spodziewać się niepowtarzalnego show. Poza wyżej wspomnianymi utworami raperka prawdopodobnie zaśpiewa również kawałki ze swojej najnowszej płyty, czyli Pink Friday 2. To właśnie na niej znalazł się między innymi hitowy utwór Big Foot, który w serwisie Spotify stał się najpopularniejszą piosenką z gatunku rap wykonaną przez kobietę w 2024 roku.

Maneskin wystąpi na Open'er Festival 2024! Data, bilety >>

Nicki Minaj - koncert na Orange Warsaw Festival 2024: bilety, ceny

Bilety na Orange Warsaw Festival są dostępne na jego oficjalnej stronie. Ceny karnetów EARLY BIRD zaczynają się od 348 złotych i sięgają 1539 złotych. Sprzedaż biletów regularnych ruszy 27 lutego. Za najtańszą wejściówkę trzeba będzie zapłacić 330 złotych, a najdroższa będzie kosztowała 1590 złotych. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama