Reklama
placeholder
News

Justyna Steczkowska daje Dodzie lekcje chodzenia w wysokich butach. Wideo jest hitem na TikToku

Justyna Steczkowska daje Dodzie lekcje chodzenia w wysokich butach. Wideo jest hitem na TikToku

fot. instagram.com/dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Kilka dni temu Justyna Steczkowska, wraz z Dodą i kilkoma innymi gwiazdami uczestniczyła w finale programu Szansa na Sukces Opole 2023, który odbywał się na żywo. Za kulisami wokalistki świetnie się ze sobą bawiły, co można zobaczyć na wspólnie nagranym zabawnym filmiku. Wideo zostało opublikowane na profilu Dody na TikToku i w krótkim czasie zdobyło prawie dwa miliony wyświetleń. 

Doda i Dariusz Pachut – historia miłości tej pary. Jak się poznali, jak dogadują się teraz? >>

Przypomnijmy, że relacja między Justyną Steczkowską a Dodą nie zawsze układała się tak dobrze, jak teraz. Ich konflikt rozpoczął się na planie jednego z programów rozrywkowych w 2008 roku, gdzie często wdawały się w słowne potyczki. Przez kilka lat piosenkarki nie wypowiadały się pochlebnie o sobie w wywiadach. Jednak jakiś czas temu postanowiły zapomnieć o urazach z przeszłości i pogodziły się. Istotny wpływ na to miało wydarzenie pod hasłem Artyści przeciw nienawiści, którego inicjatorką była Doda. Podczas tego koncertu, wcześniej skonfliktowane artystki stanęły razem na scenie. Kolejnym sygnałem pojednania było zaproszenie Justyny do zaśpiewania w duecie na ubiegłorocznym jubileuszu Dody, podczas którego wykonały wspólnie utwór Znak pokoju. To wydarzenie stanowiło dowód na odnowienie ich relacji i przywróceniu harmonii między nimi. 

Loreen w Polsce! Data i ceny biletów na polski koncert Szwedki >>

Justyna Steczkowska nauczycielką Dody 

W finale programu, w którym ostatnio uczestniczyły piosenkarki, Doda postawiła na długą, bardzo obcisłą sukienkę w kolorze złotym. Pomimo że wyglądała w niej dobrze, strój mocno ograniczał jej ruchy. Dodatkowo buty na wysokim obcasie utrudniały jej płynne poruszanie się. Z tego powodu wokalistka zwróciła się o pomoc do Justyny, aby nauczyła ją chodzić z gracją. Nagrany filmik ukazuje Steczkowską instruującą ją i udzielającą lekcji chodzenia w wysokich butach. Przejęta Justyna pyta swoją koleżankę, która podąża za nią, czy czuje się komfortowo. To wideo rozśmieszyło wielu fanów obu pań, którzy  zachwyceni są ich ogromnym dystansem i poczuciem humoru.

Podoba się Wam wideo Dody i Justyny Steczkowskiej?

 

@doda

Czuje to🥵

♬ dźwięk oryginalny - Doda

 

 

p>

 

p>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama