News

Justyna i Magda Steczkowskie w żałobie. Pożegnały najbliższą osobę

Justyna i Magda Steczkowskie w żałobie. Pożegnały najbliższą osobę

Fot. Instagram.com/magdasteczkowska/justynasteczkowska

Justyna i Magda Steczkowskie są w żałobie. Piosenkarki pożegnały najbliższą osobę. Smutną informację przekazała jedna z sióstr.

Karol Fijołek z Hell's Kitchen nie żyje. Ujawniono przyczynę jego śmierci >> 

Mama Justyny i Magdy Steczkowskich nie żyje

W wieku 77 lat zmarła Danuta Steczkowska. 17 listopada 2020 roku wiadomość o jej śmierci pojawiła się na Instagramie jej córki Magdy.

Do zobaczenia, Mamusiu. Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu... z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś – czytamy w pożegnalnym wpisie.

Danuta Steczkowska – kim była?

Danuta Steczkowska była pedagogiem. Z dyrygentem Stanisławem Steczkowskim (zmarł w 2001 roku) miała dziewięcioro dzieci. Najbardziej znane z ich rodziny są piosenkarki Justyna i Magda Steczkowskie.

Eddie Hassell nie żyje. Aktor zginął tragicznie >> 

Przez długi czas Danuta i Stanisław Steczkowscy prowadzili m.in. Chór Chłopięco-Męski „Cantus” w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Danuta Steczkowska przez wiele lat zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem. W przeszłości przeszła dwa wylewy. Ostatnie lata życia spędziła w domu córki Justyny. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.