News

Justyna Żyła dostanie własny program. Jego nazwa Was POWALI

Justyna Żyła dostanie własny program. Jego nazwa Was POWALI

instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła, była żona jednego z naszych topowych skoczków narciarskich Piotra Żyły, ma swoje 5 minut w show businessie, które skwapliwie wykorzystuje. Nowa celebrytka swoją „karierę” rozpoczęła od zakomunikowania światu na swoim Instagramie, że Piotr ją zdradza, odszedł do kochanki i nie interesuje się dziećmi. Ta drama trwała kilka miesięcy.

Justyna jako porzucona żona zdążyła wziąć udział w rozbieranej sesji da magazynu Playboy, a artykuł z jej zdjęciami został opatrzony opisem „Góralu, czy Ci nie żal?”. Strasznie czy śmiesznie?

Małżonkowie zakończyli jednak medialną wojnę i bardzo szybko się rozwiedli. Skoczek oddał żonie dom w Wiśle, a Żyłowie bezproblemowo ustalili zasady opieki nad dziećmi.

Justyna i Piotr Żyła ROZWIEDLI SIĘ. Jak podzielili majątek? >>

Justyna Żyła na fali popularności postanowiła zostać youtuberką kulinarną. Celebrytka gotuje na kanale o nazwie Uwa Żyła. Zabawna nazwa?

Jeśli ta gra słów Was bawi to poczekajcie na nawiększy hit. Potwierdziły się plotki o tym, że Justyna Żyła ma otrzymać własny program w telewizji.

Była żona Piotra Żyły ma poprowadzić na kanale Active Family program Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!

Brzmi jak reklama proszku do prania? Według serwisu Party show Justyny będzie polegać na próbie pogodzenia zwaśnione rodziny i sąsiadów. Żyła ma też pomagać znaleźć im sposób na rozwiązanie ich problemów.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 lat temu ... 😱około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole 😇👶👧👩‍👧‍👦👰🤷‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym😂#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok🤔#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi 🙈😅#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla🤗

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj