Reklama
placeholder
News

Kacper Blonsky – nowa piosenka. Crusher to następca Eluwiny

Kacper Blonsky – nowa piosenka. Crusher to następca Eluwiny

Fot. Instagram.com/kacperblonsky

Reklama
Reklama
placeholder

Kacper Blonsky ma nową piosenkę na swoim koncie. Singiel Crusher jest następcą hitu Eluwina.

ELUWINA w damskiej wersji z… Kacprem Blonskym! >> 

Kawałek Eluwina pojawił się na YouTube 28 września 2019 roku. Piosenka bardzo szybko stała się prawdziwym przebojem – w ciągu zaledwie siedmiu dni od premiery Eluwinę odsłuchano ponad 3 miliony razy! W tej chwili licznik wyświetleń pokazuje ponad 22 miliony. Singiel doczekał się też przeróbek i parodii.

Od jakiegoś czasu Kacper Blonsky zapowiadał, że szykuje się do premiery kolejnego utworu, który nosi tytuł Crusher.

"Crusher" to rzecz na która chyba poświęciłem najwiecej w życiu! (...) - pisał na Instagramie. 

Kacper Blonsky – kim jest autor hitu ELUWINA? >> 

Kacper Blonsky – nowa piosenka Crusher

W jednym z wywiadów Kacper Blonsky powiedział, że sukces Eluwiny zachęcił go do tworzenia kolejnych kawałków. Tak powstał singiel Crusher, który opowiada o tym co aktualnie dzieje się w życiu Blonsky'ego i o tym jak ogromna popularność pierwszego singla wywróciła jego życie do góry nogami. 

Co znaczy crusher? Tytuł nowego utworu Kacpra Blonsky'ego opisuje "osobę, w której dużo osób się crushuje", czyli po prostu zakochuje. ;-) 

Klip do singla Crusher został stworzony wspólnie z Brevko. W teledysku Kacper Blonsky wystąpił z Julką Kosterą. Tekst do utworu napisał Kacper Blonsky, a muzykę skomponował Johnny_C.

Nowy singiel Kacpra Blonsky’ego miał premierę 31 stycznia 2020 roku. Teledysk do kawałka Crusher obejrzycie na tej stronie

Już w sobotę 1 lutego 2020 roku będziecie mogli wygłosować nowy singiel Kacpra Blonsky'ego w programie Chcesz?Masz! Emisja w 4FUN TV od poniedziałku do piątku o 14.00 oraz w weekendy o 11.00. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama