News

Kacper Blonsky kupił dom na osiedlu Ekipy. Będą sąsiadami?

Kacper Blonsky kupił dom na osiedlu Ekipy. Będą sąsiadami?

Fot. Instagram.com/kacperblonsky/frizoluszek

Kacper Blonky ogłosił, że kupił dom na osiedlu Ekipy. Pokazał zdjęcie. Czy to znaczy, że autor Eluwiny będzie sąsiadem Friza?

Ekipa Friza szykuje nowe produkty! Tym razem to artykuły szkolne >> 

Niedawno były członek Teamu X pochwalił się czymś, co mogło zaskoczyć jego fanów. 21-latek wrzucił na InstaStory zdjęcie imponującego wnętrza z dość tajemniczym podpisem:

Kupiliśmy dom na osiedlu Ekipy, zaebysty.

Opis nawiązuje do singla Zaebyście, który promował SEZON 3 – debiutancki album Karola Wiśniewskiego i pozostałych członków Ekipy.

Ekipa ma swoje osiedle?

Chłopak Julii Kostery nie zdradził na razie więcej szczegółów. Być może youtuber będzie mieszkał w tym samym miejscu, co Friz.

Kacper Blonsky obraził się na Friza, bo ten wyśmiał jego kawałek >> 

Przypomnijmy, że w 2020 roku twórca Ekipy zdradził, że jego celem jest zbudowanie osiedla Ekipy, w którym zamieszkają influencerzy.

Biorąc pod uwagę, że Ekipa ma już m.in. swoje lody i rollercoaster w Energylandii, taka inwestycja wcale nie wydaje się być nierealna. Jednak na to, aż Friz ogłosi realizację planu, prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.