News

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się. Dlaczego zerwali? [OŚWIADCZENIE]

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się. Dlaczego zerwali? [OŚWIADCZENIE]

fot. Instagram.com/juliakostera

Kacper Blonsky i Julia Kostera ogłosili rozstanie. Ich związek trwał ponad 2 lata. Dlaczego nie są już razem?

Kacper Blonsky nagrał piosenkę dla Julii Kostery. Klip jest wyjątkowy! [WIDEO] >> 

Niedawno Kacper Blonsky opublikował oświadczenie na profilu na Instagramie. Jego związek z Julią Kosterą dobiegł końca.

Kacper Błoński i Julia Kostera rozstali się. Oświadczenie

Nie wiem jak pisze się takie posty, więc po prostu napiszę to, co jest w mojej głowie.

Nie żałuję ani jednego dnia z całej naszej relacji, którą budowaliśmy z Julką przez ponad dwa lata. Nauczyliśmy się od siebie rzeczy, które zostaną z nami na całe życie oraz przeżyliśmy mnóstwo wspólnych przygód.

Niestety życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne.

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się przed Fame MMA?! 'Przerwa' >> 

Mieliśmy w naszym związku sporo upadków, które udawało nam się ratować. Zauważyliśmy jednak, że od jakiegoś czasu, zamiast cieszyć się tą relacją, wnosimy w swoje życia niepotrzebne negatywne emocje. Jestem dumny, że podeszliśmy do tego tak dojrzale i wspólnie zdecydowaliśmy się rozstać, bez żadnych kłótni i spalonych mostów.

Życzymy sobie jak najlepiej i trzymamy za siebie kciuki. Was prosimy o uszanowanie naszej decyzji, nie snucie teorii i wypisywaniu na ten temat w prywatnych wiadomościach.

Dodam, że nie mam zamiaru usuwać wspólnych zdjęć, tak jak nie mam zamiaru wymazywać z głowy wspólnych wspomnień. W tym miejscu kończy się etap w którym szliśmy wspólnie, dalej pójdziemy już sami – napisał Kacper.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Byli małżeństwem przez prawie 30 lat >>

Wcześniej Julia Kostera opublikowała post o rozstaniu w swoich mediach społecznościowych.

Nie sądziłam, że kiedyś taka informacja się pojawi, ale nasz związek dobiegł końca. Były to cudowne dwa lata, ale jak to w każdym związku – nie zawsze było idealnie. Jest to trudne, zarówno dla mnie, jak i dla Kacpra, dlatego chciałabym, żebyście uszanowali naszą prywatność i nie dopytywali ani nie tworzyli jakichś teorii – zaczęła 18-latka.

Julia Kostera wyjaśniła, że ona i Kacper Blonsky nie dogadywali się. Próbowali ratować swój związek, ale ostatecznie zdecydowali, że rozstanie będzie najlepszym wyjściem.

Blanka Lipińska o związku z Baronem. Jakie wnioski wyciągnęła z relacji? >>

Nie dogadywaliśmy się, mieliśmy parę prób naprawy, ale nie udało się nam dojść do porozumienia i tak będzie lepiej dla nas obojga. Życzę Kacprowi jak najlepiej i dziękuję Kacper za te ponad dwa lata. Dużo się nauczyłam, a przede wszystkim nauczyłam się kochać. Jest mi przykro, jest mi bardzo smutno, było to prawdziwe uczucie. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali. Pamiętajcie, że widzicie tylko małą część naszego życia. Rozstaliśmy się w zgodzie. (…) – czytamy na profilu Julii Kostery.

Kacper Błoński i Julia Kostera poznali się przy okazji projektu Team X, w którym wzięli udział. Fani szybko zaczęli podejrzewać, że łączy ich coś więcej.

Kacper Blonsky i Julia Kostera wystąpili razem w klipie do piosenki Crusher i od tamtej pory oficjalnie mówiło się o tym, że są parą.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.