Reklama
placeholder
News

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Byli małżeństwem przez prawie 30 lat

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Byli małżeństwem przez prawie 30 lat

fot. YouTube.com/ET Canada

Reklama
Reklama
placeholder

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Jak donosi m.in. US Today, Tish Cyrus złożyła pozew o rozwód z Billym Rayem Cyrususem.

Britney Spears jest w ciąży! Ona i Sam Asghari będą rodzicami >> 

To nie pierwszy raz, kiedy rodzice Miley Cyrus podejmują decyzję o rozstaniu. W 2010 roku Billy Ray Cyrus złożył wniosek o rozwód, ale kilka miesięcy później wycofał dokumenty. Tish Cyrus złożyła je ponownie w 2013 roku, ale do formalnego zakończenia małżeństwa nie doszło.

Miley Cyrus: Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus rozwodzą się

Redakcja US Today miała dotrzeć do dokumentów, z których wynika, że Tish Cyrus złożyła pozew o rozwód w sądzie w Tennessee. Jako powód, mama Miley Cyrus miała podać „różnice nie do pogodzenia”. Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus mają nie mieszkać razem od ponad dwóch lat.

TMZ podaje, że w pozwie rozwodowym Tish Cyrus wnosi o równy podział majątku między nią a męża. Wszystkie dzieci pary są już dorosłe, wiec Cyrusowie nie będą rozstrzygać kwestii opieki nad nimi. 

Brooklyn Beckham przyjął nazwisko Nicoli Peltz, ale… nie jako własne nazwisko. Jak teraz się nazywa? >> 

Fani zwrócili uwagę, że na rodzinnym zdjęciu z Bożego Narodzenia 2021 zabrakło Billyego Raya Cyrusa. Rodzice Miley Cyrus mieli być widziani razem publicznie po raz ostatni ponad dwa lata temu.

Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus wzięli ślub 28 lat temu –  28 grudnia 1993 roku.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama