News

Kacper Blonsky i Julka szczerze o swoim związku. Kto kazał im się ukrywać?

Kacper Blonsky i Julka szczerze o swoim związku. Kto kazał im się ukrywać?

fot. youtube.com/Kacper Blonsky

Kacper Blonsky i Julia Kostera szczerze odpowiedzili na pytanie o swoim związku. Ku zaskoczeniu fanów okazało się, że pewna osoba kazała im ukrywać relację przed fanami.

Kacper Blonsky i Julia Kostera poznali się w sierpniu 2019 roku, gdy dołączyli do powstającego Projektu X. W oryginalnym składzie znaleźli się również Stuart „Stuu” Burton, Lexy Chaplin i Marcin Dubiel. Klika miesięcy później, w styczniu 2020 roku, Kacper Blonsky udostępnił swoją nową piosenke Crusher. W klipie wystąpiła Julia Kostera. W ten sposób influencerzy potwierdzili, że się spotykają. 

Team X powróci?! Marcin Dubiel potwierdza >>

Kacper Blonsky i Julia Kostera: dlaczego ukrywali związek?

Na kanale Kacpra Blonsky’ego został upublikowany film, którego tytuł z pewnością zainteresował wielu widzów. W wideo Na Te Pytania Zakazali Nam Odpowiadać youtuber występuje ze swoją dziewczyną, Julią Kosterą. 

Para na początku materiału zrobiła sobie test zgodności, który sprawdzał ich widzę o związku. Następnie Blonsky i Kostera postanowili odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ich relacji, które od dawna nurtowały fanów. Jeden z obserwatorów chciał wiedzieć dlaczego para ukrywała swój związek.

Nie mieliśmy żadnego parcia, żeby go pokazywać, ale też nie mieliśmy parcia, żeby go ukrywać. Ale… wtedy przychodzi pewien pan, który odpowiadał za to, że znalazłem się w pewnym miejscu. „Nie możecie pokazywać swojego związku! Ona ma 16 lat, zaraz rozejdziecie się i może to nie jest poważne”. […]. Że ja będę takim s*********m, który będzie miał w d***e, a ty [Julka] będziesz siedzieć w domu i płakać przeze mnie.Tak mi narzucił i taką osobę ze mnie stworzył. […] 

Zrobiliśmy spotkanie, cały czas nam mówili, że nie ma takiej opcji, że źle, że tak nie powinno być, że to źle będzie wpływać. Nakręcali nam jednocześnie na banie, że jeśli będziemy razem w związku to, że żadna firma nie będzie chciała z nami współpracować. […] 

Lexy Chaplin randkuje z Mixerem? Fani nie mają wątpliwości >>

Póżniej zgodzili się pod takim warunkiem, że jak zerwiemy, to Julka ma wracać do Wrocławia i wypada z projektu. Dlatego nie mówiliśmy, bo mieliśmy nóż na gardle, żeby nie powiedzieć. Później przyszedł ten sam pan i wziął dziewczynę, o której nie miałem dobrego zdania na początku. W sekundę pokazali swój związek, żeby nabijać na tym wyświetlenia, po czym ona zrobiła wielki dym, wszystko zespuła. My jesteśmy ponad rok razem, a tamci byli z dwa miesiące i jakoś nikt o współpracach nikt nie mówił. U nas był jeszcze argument, że jest duża różnica wieku. U nich była dwa razy większa – opowiedział Blonsky.

Chociaż para nie potwierdziła o kim mówił Kacper, to w komentarzach obserwatorzy typują założyciela Teamu X – Stuarta Burtona. Uważają, że chodzi o jego związek z inną influencerką, czyli Fagatą. 

Kiedy mówisz ten pan a ja myślę Stuart

Ten "pan" to Stuart chyba. A ta "pani" to Fagata

Ten „Pan” i „Pani” to Stuart i Agatka. Jedno drugiego warte – czytamy.

Były Demi Lovato ma obsesję? Pisze do fanów gwiazdy i stalkuje jej rodzinę >>

Co o tym sądzicie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jula pewnie się wkurzy, ale mi się podoba 😛

Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CAUGHTED albo CAUGHT 😂

Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰spacer po Budapeszcie fot: @photography_werpach

Post udostępniony przez Julia Kostera (@juliakostera)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.